Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a telefonommal...

Laurta kérdése:

Mi történhetett a telefonommal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lenovo C2 telefonom van. Kicsit össze van törve a képernyője, de szinte csak a bal felső sarokban látszódik. Egyszer zenét hallgattam a telefonomon és hirtelen újraindította magát (Nem merülhetett le, mert több mint 80 százalékon volt). Bekapcsolódni bekapcsolódik, de amikor bekapcsolom a képernyő teljesen fekete és csak az időt és azt mutatja, hogy mennyi százalékon van. Próbáltam már többször is kivenni az akkut, de akkor sem jobb. Mit történhetett vele és mit csináljak, hogy megjavuljon?

2017. máj. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Na erre most mit mondjunk?
2017. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ írni akkor ne is kattints rá a kérdésre.
2017. máj. 10. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már tölteni?
2017. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam mert tényleg bármi lehet a hiba, ki kellene barkobázni. Egyszerűbb ha beviszed a szervizbe.
2017. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!