Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 Lite vagy iPhone SE?

Huawei P10 Lite vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés

Telefon csere előtt állok és nem tudok dönteni.

Évek óta BlackBerry-t használok szeretem a zárt, optimalizált rendszert és ezért nem kívánkozom vissza androidra, de ha iPhone-t veszek akkor cserélhetem le az összes kábelt, töltőt, perifériát...

Méretben, árban, tudásban erre a két készülékre szűkítettem, jól jönne egy-két jótanács.


Olyan telefont szeretnék ami legalább 3 évig bírja (nem avul,a hardver) és fontos hogy bírja a strapát, mert elég sokszor leesik. (gyerek és bringa).



2017. máj. 11. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

BlackBerry is már az Android alapokra épít.

Amúgy Androidos telefonok között is ég és föld a különbség, de előtte iPhone SE - abból csak a 32 GB-os modellt ajánlom, a 16 GB-osat nem (nem bővíthető a memóriája)... .

Androidos okostelefon: hasonló árban, mint az iPhone SE - Honor 8 = [link]

Strapát bírja: mindkét készüléknél... ez nem várható el, de ha veszel hozzá egy jó tokot, vagy befóliáztatod (létezik ilyen), akkor már le is ejtheted, nem lesz baja.

2017. máj. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 5 éves iphone 5-öt még idén is frissítette az Apple, szóval ha nem elavulót akarsz, amire sokáig megkapod a frissítéseket, akkor egyértelműen iphone.
2017. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat az iphone-ra.
2017. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már szinte biztos, hogy lehettem a hüvelyről, iPhone SE vagy 6 lesz.

(majd kipróbálom mindkét méretet)


iPhone-ok mennyire strapabírók?

Lányom heti 3x lelöki ágyról asztalról, én évente 1x-2x leejtem 15-35 km/h sebességű bringa kormányról.

Ezek az alap terhelések de alapvetően vigyázok rá. A BlackBerry nagyon jól bírta a strapát.

2017. máj. 12. 06:34
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Írd be yt-re, hogy ihone drop test... Sírva fogsz fakadni.
2017. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!