Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonban ugyanúgy...

Xiaomi telefonban ugyanúgy működnek az alkalmazások (pl: Fb, messemger, insta) mint a samsungokban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Feltéve ha global miui van rajta és nem csak a kínai. Nekem tökéletesen működik rajta minden, full magyar és hetente frissül :-D
2017. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Redmi note 4-et néztem ki.
2017. máj. 11. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek pont az lett véve. gyönyörű, letisztult rendszer ami ahogy az elvárható akadás mentesen nyújtja amit kell.
2017. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Második, honnan rendeltétek a barátnődnek?
2017. máj. 11. 13:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ugy android csak miui képre szabva, de kérdésedre válaszolva nem, nem úgy megy. Hanem jobban, sokkal. Ég és föld egy miui világa és egy samsungis tw.
2017. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


megbeszéltem vele egy vasárnapi átvételt budapesten és átvettem. eustockról akartam venni mert ott is 60e, de ők 2 év garit adtak. igaz a 2. év olyan hogy ha elromlik akkor csak az alkatrészt kell kifizetni.


Nekem xiaomi 4 prime van és nagyon megvagyok vele elégedve de note ot a kezemben fogva már sajnálom hogy nem azt vettem. hiába az 5'5 col. nagyon szépen esik kézre és vékonyabb is.

2017. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a xrn4 kivehető akkumulatorral rendelkezik? (erre sehol nem találtam valaszt)
2017. máj. 11. 14:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kivehető az aksi.


de nekem 3éve csak olyan telefonjaim voltak és sose volt gond.

2017. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap előtt rendeltem aliexpressről. Ott a legolcsóbb! De ha itthonról szeretnéd, puremobil.hu

(vagy puremobil) Igaz pár ezerrel drágább, de magyar gari van rá!

Nekem Mi Max -om van. Szintén az aliexpress-ről. 6,44", 3G Rám, 32G Rom, 4100-as akksi, full hd kijelző... 200 USD volt tavaly. Az akkori árfolyamon nem volt 60e szállítással együtt!

Csak ajánlani tudom a Xiaomi cuccokat! Veri a sok sznob telót!

2017. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik magyar forgalmazó magyar garit ad mivel a waytech elválalta a xiaomi telefonok szervizelését. puremobilról meg ilyen helyekről sose vennék telefont. drágábban adják mint eustockék ráadásul 10x drágábban próbálják meg az emberekre sózni az ebayről vett 200ftos tokkokat meg kijelzővédőket.


Aztán ha megkérnéd őket hogy plz testvérem rakd már rá a kijelzővédőt..akkor azzal a kifogással jönnek hogy poros a bolt. LOL.


Legalább 10-15e ftot lehet sporolni egy telefonnal ha jó helyről vásárolsz.

2017. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!