Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefonom nem...

Sony Xperia U telefonom nem akar tölteni. Mi lehet a gond? Hogyan tudnám itthoni keretek között megjavítani?

Figyelt kérdés

Szóval egy elég régi telefonról van szó, lassan 4 éves lesz. Eddig semmi probléma nem volt vele, igaz, kicsit lassú, de a töltés megfelelően működött. Közel naponta töltöttem, és mindig 2-3 óra alatt maximálisan feltöltődött. A gondok tegnap kezdődtek... Szokásomhoz hűen próbáltam felrakni töltőre, de az Istenért sem akart felvillanni a töltést jelző kis fény. Gondoltam, biztos a konnektorral van a probléma, így hagytam. Azonban mikor ma ismét megpróbáltam feltölteni, újfent nem sikerült. Próbálkoztam másik töltővel is, illetve gépről is megpróbáltam feltölteni - sikertelenül.

Idő közben lemerült az akkumulátora is, úgyhogy semmit nem tudok vele kezdeni.

Úgy vettem észre, hogy az a pöcök, amivel a micro USB töltőnek érintkeznie kéne, egy kissé el van ferdülve. Azóta sikerült kiegyenesítenem, azonban a töltő továbbra sem megy bele teljesen az aljzatba, a telefon nem töltődik.

Van rá mód, hogy itthon megoldjam a problémát, és fel tudjam tölteni a telefont.

Igazából nem ér olyan sokat, és nem is lenne nagy kár a készülékért, de fontos dolgok vannak rajta, amiket így nem tudok átmenteni számítógépre. Kérlek, ha tudtok valamilyen módot arra, hogy ezeket az adatokat megszerezzem, segítsetek! ( a telefon memóriája nem bővíthető, nincs benne plusz memóriakártya )

KÖSZÖNÖM!



2017. máj. 12. 23:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!