Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Huawei?

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Samsung vagy Huawei?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánljátok, és miért!

#Mobilmárka
2017. máj. 15. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ melyik a samsungon belül, mert az s7 vagy s8 jobb mint a huawei de drágább 3x, amúgy a huawei is nagyon jó telefon
2017. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Trevor. ***** válasza:
Ár/érték arányban Huawei. De vannak a Samsungnak is nagyon jó telefonjai, pl. Galaxy S7, S8.
2017. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Röviden akkor a Samsung a jobb, de azért éri meg a Huawei, mert olcsóbb?
2017. máj. 15. 13:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


A Samsung jobb de mostanában azért drága.


Huawei is nagyon jó de olcsóbb mint a Samsung.


Összevetve: ha pénzes vagy vegyél inkább Samsung-ot, az jobb.

2017. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Attól függ 250 ezret vagy 50-100 között tudsz rá költeni :D
2017. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Max 100 ezret akarok rákölteni, de erőset akarok, ami sokáig bírja.
2017. máj. 15. 16:48
 7/19 Trevor. ***** válasza:
Ennyiért van Honor 8, ami gyakorlatilag Huawei.
2017. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A Honor kinézetre nem tetszik. A Huawei szerintem sokkal szebb. Igaz én Huawei meg Samsung párti vagyok. És igazából arra lennék kíváncsi, hogyha vennék egy olyan erősségű Huaweit, mint pl a Samsung Galaxy A5 2017, akkor a Huawei bírná-e addig, mint a Samsung?
2017. máj. 15. 19:15
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Samu A seria egy hulladék, jobban jarsz ha azon a kategorian belul egy huaweit veszel
2017. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Most váltottam Galaxy S7-ről P9-re, csak kiváncsiságból. Mindkettőt használtan vettem, ezen a cserén 25000ft-t nyertem, hozzáfizetett az illető, akivel cseréltem. De nem jobb a Huawei. Szép, prémium érzetű, gyors, elegáns meg minden, de nekem a Samsung kezelőfelülete sokkal jobban tetszett. Egyszerűbbnek tűnt, és többet is tudott. A gyorstöltés funkciót is visszasírom, ésa Samsung billentyűzetet is sokkal átgondoltabbnak tartom. További előny, hogy az alkalmazások nincsenek mind a főképernyőn, elég azokat kiraknom, amiket használok. A fényképező hasonlóan jó. A Huawei el tudja homályosítani a hátteret a két kamerának köszönhetően, míg a Samsung nagyon, de tényleg nagyon jól teljesít gyenge fényviszonyok között. További előnye a Samsungnak, hogy van optikai képstabilizátor, és tud 4K-ban.videót rögzíteni.


Erről a kettőről van tapasztalatom, melyek közül üimdkettő jo, de egyértelműen jobb a Samsung. Még adok a P9-nek 1-2 hónapot, de nagyon úgy néz ki, hogy csere lesz visszafele.

2017. máj. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!