Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja azt a telefon hogy...

Miért írja azt a telefon hogy "Nincs szolgáltatás"?

Figyelt kérdés

Bekapcsoláskor azt írja hogy a SIM kártya regisztrálása sikeretlen volt!

Egy elég régi telefonba volt!

Akkor a Sim kártya volt a hibás mert beraktam egy másik telefonba és ott sem működött!

Mit tegyek?

Ez a kártyát másr többet nem fogom többet használni??



2017. máj. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Vodafone-os vagy, akkor volt ott némi baki, töröltek néhány SIM kártyát a rendszerből, beszélj az ügyfélszolgálattal
2017. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 papagenou ***** válasza:
telekommal is volt/van probléma, nem csak a vodával. központi a probléma, dolgoznak rajta - minden bizonnyal.
2017. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én az ORANGE-nél vagyok!
2017. máj. 15. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, a francia telekomé az orange, ez magyarázhatná a problémát. (Egyrészt a franciák szívták meg a legjobban Európában a zsarolóvírust, másrészt ha a (nemzetközi) telekom hálózatában van valami hiba, akkor valószínűleg kihatással van az alhálózatukra is)
2017. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De elképzelhető az is, hogy olyan helyen vagy, ahol nincs elegendő térerő - nem írtad, hogy mondjuk Kolozsvár kellős közepén állsz a főtéren, vagy a Szent Anna-tó mellett nézed az erdő mélyén.
2017. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem járt le véletlenül a kártyád?
2017. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem járt le!

És Szatmáron vagyok!

És ha újat veszek akkor lehet olyat csinálni hogy ugyanaz a szám legyen ami eddig volt?

2017. máj. 15. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Beviszed a kártyát és megmondod, hogy tönkre ment és szeretnél egy másikat ugyanezzel a számmal. Talán 500 Ft-ba fog kerülni a csere, de lehet, hogy adnak ingyen.
2017. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!