Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon melyiket érdemesebb...

Vajon melyiket érdemesebb megvenni? Samsung galaxy note 4 vagy samsung galaxy s6

Figyelt kérdés
Kb egy árban vannak és elgondolkodtam,hogy melyik lehetne a jobb választás.Ami a fő szempont nálam,hogy minden játék menjen,szép legyen a kijelző,bírja az akksi kb ennyi.De vajon melyik ér meg jobban 70 ezret?A válaszokat köszönöm.

2017. máj. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

S6-ost venném.


70.000?


S6-ost legutóbb újonnan 140 körül láttam.

2017. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De arra már nincs garancia a note-ra meg még van
2017. máj. 17. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval ez 2 használt telefon?


Akkor 70-ből vennék valami mást újonnan, ennyi.


Mondjuk Samsung A3-as. Az kb. ennyi újonnan.

2017. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz új nem kell,mert azon csak bukok.
2017. máj. 17. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azon van rendes gari.


Ha meg hibás akkor bukod a 70-et.

2017. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezen is van rendes samsung gari,euronicsban vették egy éve.
2017. máj. 17. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
S6-om volt, nagyon szerettem. Mivel a családban Note-4 is van, azt is volt alkalmam megnyomogatni. De az S6-tal szemben a Note itt-ott döccent egyet. A kamera kezelőfelülete sokkal átláthatóbb volt az S6-nál, meg az egész modernebbnek és elegánsabbnak hatott. A Noteban meg az S-pent szerettem, bár csak ritkán használtam. És az üzemideje is picivel jobb volt a Notenak, de normális használat mellett az S6 is bírt egy napot. Én az S6-ot venném, jobban szerettem.
2017. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!