Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonera ilyen alkalmazás?...

IPhonera ilyen alkalmazás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani iPhonera olyan zene"letöltő" alkalmazást, amivel lehet offline, vagyis internet nélkül zenét hallgatni ? Már végig próbáltam egy csomót, de még mindig nem találtam egy normálisat se. Nektek bevállt valami? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2017. máj. 19. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Spotify
2017. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pl a beépített zene alkalmazás. Apple music.
2017. máj. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

iTunes-ban tudsz rá zenéket másolni.

[link]

2017. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hogy lehet, köszönöm a válaszokat. De én inkább az alkalmazásnál szeretnék maradni. :) Sporify, Deezer meg ezek csak egy ideig jók, utána korlátozott lesz és fizetős, szóval az szintén nem jó.
2017. máj. 19. 09:54
 5/12 anonim ***** válasza:
ivideo :) en ezt hasznalom mar kb 1 eve,es nagyon jo.
2017. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Havi ~1500, amennyiben egyetemista vagy ~750 forint a Spoti, cserébe a "letöltöttel" ellentétben ténylegesen jó minőségben hallgathatod a zenéidet, meg millió tematikus lejátszási listát, ráadásul legálisan. És otthon, wifiről mentheted offline a számokat, úgyhogy még csak mobilnet sem kell hozzá. Röhejes hogy több százezres telefonra telik, de a zenét már lopnod kelljen. :D


az iMusid DE-t dicsérik egyébként, de én nem használok ilyeneket, szóval passz.

2017. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
IPhone, és nincs havi 1500-ad?
2017. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
De amúgy komolyan... Annyira aprópénz az előfizetés és sajnálod rá?
2017. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már!

Én iMusic-et használok, de annyira nem szeretem.

2017. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, szerintem most állítsa le mindenki magát rohadt gyorsan. :D Nem azt kértem, hogy az anyagi keretekről írjatok, hanem, hogy ajánljatok valami alkalmazást, ami bevállt. Ha ennyire nem tudjátok értelmezni és felfogni, amit írtam, akkor menjetek vissza az iskolába. Biztos meg van az okom, hogy miért nem költök alkalmazásokra pénzt. Hiába 1500 forint és a telefon drágább volt. Igen, drágább volt, na és? Szerintem ez az én döntésem, hogy mit csinálok. Akik normálisak voltak és írtak, azoknak viszont köszönöm!
2017. máj. 19. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!