Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy androidos...

Szeretnék venni egy androidos okostelefont 50-55 ezer forintig ennyi a max. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
a samsung galaxy a3 2016 és a j5 2015 között vacilálok.az a3 2016 tökéletes lenne ha nagyobb lenne a kijelzője pl 5.2 inc 4.7 helyett. de irhattok más márkától is. amire használnám: internetezés,youtube videó nézés, pár kisebb igényű játék: dream league,fifa mobile stb. nemtudom hogy befolyásoló tényező lehet e a kijelző méret mert ha nagyobb lenne az a3 kijelzője gondolkodás nélkül azt választanám

2017. máj. 20. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
még a honor 5c-n is vacilálok de azt nem tudom melyik oldalról rendeljem meg van amelyikbe van ujjlenyomatolvasó valamelyikbe nincs azt se tudom melyik jönne meg
2017. máj. 20. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
lenovo s1 vibe lite nekem bevált :D
2017. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A3 lenne a legjobb.


Vagy Lenovo vagy Asus.

2017. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Innen is tudsz rendelni okostelefont - garanciával:

[link]

Megadott kerethez a Meizu M5 3/32 áll a legközelebb.

2017. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A meizurol azt hallottam hogy nincs benne b20 es nem mindenhol fpgja a 4gt vagy mi
2017. máj. 21. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a linket - amely oldalt belinkeltem (abból a webshopból): ott, az a Meizu modell, már tudja a B20-at (de nézd meg a Mobilaréna tesztjét is).
2017. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!