Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Annyira talán mégse olyan...

Annyira talán mégse olyan rossz a helyzet windowsphone téren?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja akartam lumia 640.et venni.

Akkor nagyon lebeszéltek még lumia tulajok is, hogy mostmár tényleg ennyi, kész vége.

Nem érdemes ezt használni.

Itt viszont azt látom, hogy még mindig vagytok jónéhányan aktívak. annyira talán mégse olyan rossz a helyzet?


2017. máj. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan rossz!

Akinek nincs 40 + ezer forintja telefonra nyugodtan vegyen egy 640.es lumiát!

Persze vannak kínai telefonok egy év garanciával mesés adatokkal 30-40ezerért, de neeee azt.

2017. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na pont a MS Lumia nem gyárt Kínában... :D

Jó - értem én, mire gondolt az első, de akkor is:

Lumiakat már a MS kaszálja. Androidnál meg vannak fejlesztések és igen, ebben az árkategóriában - elsősorban - kínai márkákkal fogsz találkozni.

2017. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem 640 xl-em van, nyáron lesz két éves.

Telefonálni, böngészni teljesen korrekten lehet, az akksi is bírja 2+ napig.

Ellenben appok terén pocsékul áll, amik vannak, pedig több éves lemaradással vannak az androidos/ios-es társaikkal szemben és már nem is lesz máshogy, mert az MS nem öl a rendszer sok energiát, azt is rosszul.

Kb. időseknek tudom már csak ajánlani, akiknek jók a nagy és színes csempék, nem akarnak felesleges fél millió plusz funkciót, vagy akik tényleg csak telefonálni/böngészni/zenét hallgatni/navigálni akarnak.

2017. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!