Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik a gyári beállításo...

Mi történik a gyári beállítások visszaállításakor?

Figyelt kérdés
Az SD kártyámról is törli a dolgokat? Illetve ha most Android 7-em van és amikor még vettem akkor Android 6 volt rajta akkor melyik Android verziót kapom vissza? Azt is hallottam hogy törli a google fiókom adatait, ez azt jelenti, hogy törli a google fiókom? Vagy csak a telefonomból törli? Felnerülhet valami hibaveszély? Mikről lehet biztonsági mentést csinálni és hogyan? Hány percig tart ez? Igazából életemben először csinálnám meg ezt a funkciót és kicsit tartok tőle hogy valamit elrontok vagy nem "ébred fel" többet a telefonom. Ami elég új darab... (Samsung Galaxy S7 edge) Bocsi a sok kérdésért kicsit izgulok és mindent akarok tudni :"D. De sajnos muszáj lenne ezt megcsinálom. Minden válaszolónak előre is nagyon köszönöm!

2017. máj. 21. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Google fiókra szinkronizálj le mindent

2. Fotókat, zenéket ments

3. A gyári adatok visszaállítása csak a belső tárhelyet törli, de írja is az indítás előtt, hogy mit törölsz vele.

4. Ugyanazt a verziót telepíti újra.

5. Ha kész, jelentkezz be a Google fiókba, szinkronizálj.


Semmi reális kockázata nincs.

2017. máj. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először is láttam megadva Samsung nevet, ezért ajánlom ezt: [link]

gyors egyszerű és könnyen kezelhető és mindent visszaállít még a beállított ébresztőtől kezdve naptárba minden bejegyzést mindent!

igen 6-os androidot fogsz kapni valószínűleg de mint ahogy frissítetted a 7-esre ugyan úgy újra felfogja dobni hogy frissíts

google fiókot annyit töröl, hogy be kell lépnek újra

nem jár veszélyel, én rendszeresen csinálom szerintem már több 100x-or sose volt gondom, bajom főleg mióta megvan a Switch csak olvasd el előtte használatát működését stb.

2017. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sikeresen újratelepítettem :D
2017. máj. 23. 17:43
 4/4 A kérdező kommentje:
És az Android 7.0-t kaptam vissta
2017. máj. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!