Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus van az androidos telómon?!

Vírus van az androidos telómon?!

Figyelt kérdés
Van egy zeneletöltő oldal amiről már nem is egyszer töltöttem le zenét. Az egyik nap ismét fel mentem az oldalra és már elkezdtem volna a letöltést amikor kiírta a telefon, hogy az eszközön vírus van, meg hogy az oldal is fertőzött. De akkor is kiírta amikor gyakorikérdésekre akartam felmenni mobilon. elkezdett visszaszámolni és felajánlott egy vírusírtót amit le kell tölteni. Én nem fogadtam el gondoltam előbb meg kérdezem mi lehet a baj és mit kezdjek vele?

2017. máj. 22. 10:52
 1/3 meszike91 ***** válasza:
Kamu. A böngészőből egy weboldal nem tudja megmondani, hogy vírusose e a telefonod.
2017. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Akkor megnyugodam. Meg nemrég megnéztem és már le is tudtam tölteni a zenét is.
2017. máj. 22. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
De telepíthetsz a telefonodra egy valódi vírusirtót - például G DATA Internet Security for Android Light, ami tök ingyenes. Az kiszűri az ilyen adathalász oldalakat.
2017. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!