Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google vírust talált a...

A Google vírust talált a telefonomom?!

Figyelt kérdés
Meg akartam nyitni a gyakorikerdeseket mobilon de ahogy betöltött kiírta h a (mármint a google) h a készülékem vírussal fertőzött és azonnal telepítenem kell egy vírusírtót máskülönben az android operációs rendszerem letiltásra kerül. Ezután elkezdett visszaszámolni és felajánlott egy oldalt ahonnan letölthetem a vírusírtót. (megnyomni a letöltés gombot elküldeni vmit smsben és küldés gomb) de én ezt nem fogadtam el. AZ AVG vírusirtó jó ellene? Ez egyáltalán vírus vagy csak ilyesztgetés?

2017. máj. 22. 11:42
 1/10 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Amég nem fogadod el addig kamu utána vírus, a Google nem vírus kereső ! A biztonság kedvéért futass le valami kergetőt, ami kidobja a kém robotokat
2017. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Semmiképpen ne töltsd le azt a fake fost. Üdv,egy Jóakaró.
2017. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az AVG vírusirtó vagy vmi hasonló jó hozzá?
2017. máj. 22. 11:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja jó oké köszi!
2017. máj. 22. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
szerintem felesleges a vírusirtó droidos kütyüre
2017. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Androidra nincsen vírus, ergó a vírusirtó sem fog működni. Egy hard reszet....az segít
2017. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak reklám volt, elég ha törlöd a böngészési előzményeket és nem fog megint megjelenni
2017. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

OFF: Azt hittem hogy csak én vagyok egyedül.

De ez csak kamu dolog!

2017. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
92%
Gondolj bele mélyebben, maga a feltelepített alkalmazások már vírusként működnek, mivel minden személyes adatokhoz hozzáférést kérnek telepítés előtt. Ezektől ütősebb kémprogram nem is létezik. Csak az ostobák álmodoznak.
2017. máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az első amit meg kell nézned az a link.Már velem is csinálta ezt de a link egyáltalán nem googleos volt.Nekem még szirénázott is a telefonom a visszaszámlálástkor.
2018. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!