Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Hello Data Start...

Telenor Hello Data Start vélemények?

Figyelt kérdés
Mostanában jött ki ez a díjcsomag, és elég kecsegtetőnek hangzik, ez a korlátlan internet, akinek van, letudná írni, hogy tényleg nincs-e valami elrejtve az apróbetűs részben, hogy pl csak 5 v 10 gb ez az adat? Szinte már túl jónak tűnik! Előre is köszi a válaszokat

2017. máj. 23. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj be boltba ott kerdezd meg.

En igy fogok tenni, mert nekem is kecsegtetoen hangzik rz az ajanlat es ha nincs benne ilyen hatar meg lassitas akkor azonnal valtani fogok.

2017. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felhasználók véleménye engem is érdekelne.
2017. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 petercreative válasza:
53%
40 napig használtam, szinte Magyarország egész területén. A sebesség valóban gyors a szabad ég alatt. Én is megdöbbentem a feltöltésen, ami verte az otthoni konkurense kábeles feltöltési sebességét(Tele@os). Streaming videókkal, élő bejelentkezésekkel is teszteltem. Hiába a gyors Hello Data, ha a szociális média szervere lekorlátozz, így garantált a lefagyás élő adásod közben, még akkor is, ha Szupergyors mobil Interneted van :) Hátránya még viszont az is, hogy beltérben szinte használhatatlan lelassul az általános otthoni "gagyi" Wi-Fi sebességére, illetve az ingyenesen megtalálható Wi-Fi központok sebességére. Tehát nem javaslom azoknak, akik otthonra (lakásba) szeretnének gyors Internetet, mert nincs kiépítve gyors Internet hálózat (pl. kábel, optikai, műholdas). Ha csak nem kint vagy egész nap a felhők alatt :) Kint az udvaron van az egész családod és megoszthatod nekik hot spot lehetőséggel a hálózatot Wi-Fi-ként. De esernyőt vigyetek :P. Nem korlátlan és komoly szabályok mellett használhatod. Nem használhatod bármire. Amire pedig pont jó lenne a "korlátlanság", arra pont nem használhatod. Felesleges és egyszerű marketing "átverés"! Amit még tudnod kell. Lemondani a szolgáltatást nem lehet, csak úgy. Be kell jelentened telefonon, e-mailen, chat, stb. Majd felhívnak legkorábban 8 nap múlva, ami lehet 2 hét is akár! Majd ekkor indul el a lemondási eljárás. Tehát számíts legalább 1, de maximum + 2 havi díj kifizetésre a meglévő csekkjeid mellé. Csak azok fizessenek elő, akiknek egyáltalán nincs Internet lehetőségük és lehetőségük van egy erkélyen ülve vagy az udvaron Internetezni. Vagy mobil Internetet igénylő Navigációt szeretnél az autóba. (tök felesleges online navigáció, hiszen offline Sygic navigáció verhetetlen ár érték arányban.
2017. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csongormester válasza:
100%
Én majdnem azóta használom mióta behozták ezt a csomagot, és tejesen meg vagyok elégedve vele, ismerősöknek is gyakran megosztom, vagy ha nálam van a laptop, esetenként arra is, tulajdonképpen a sebessége felér egy átlagos háztartásban lévő internetével. Én személy szerint csak ajánlani tudom.
2017. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem azt mondta a a relefonos hölgy csak akkor êrvènyes ha egy hónapban egyszer inditassz hívàst ès elektronikusan fozeted be a szâmlàt ez igaz?
2017. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja korlâtlan nekem mâr el sem inditja youtubot . Hogy hasznâltam tul ha korlâtlan?????
2017. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ott akarod használni ahol nincs lefedetség
2017. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nem korlàtlan.
2017. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miaz, hogy nem korlátlan?
2017. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 inti válasza:
100%

Valóban korlátlan és valóban nagyon gyors beltéren is(házban), én egy kis falucskában lakom b-a-z megyében... ha itt gyors akkor mindenütt :D

nem ritka 8MB-os torrent letöltés sem, fél hónapnál járok és több mint 300GB-ot forgalmaztam, szóval lehet használni nyugodtan, szabad ég alatt tényleg sokkal jobb netsebességet érhetsz el, de szerintem az is elég lesz amit bent a házban fogsz kapni. Tessék egy laptopos mérés: [link]

van jobb és van rosszabb mérési eredmény is, hullámzik a dolog, de bőven elfogadható.

2017. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!