Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Huawei p10 lite?

Iphone 5s vagy Huawei p10 lite?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb illetve melyik éri meg jobban. Ár-érték arányban melyik a jobb? Tapasztalatokra,és véleményekre is kíváncsi lennék. Normális válaszoknak zöldkéz.

Előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Függhetne attól hogy Te melyik OS-t (iOS-t, vagy Androidot) preferálsz, de iPhonok-nál, a 6-os alatti modelleket nem javaslom (kivéve azoknak, akiknek még van és várják a 2017-ben megjelenő új verziót), de természetesen lesznek itt, akik javasolni fogják neked az 5s-t.

P10 Lite: ez már sokkal jobb, mert a gyártó is neves, de 85E Ft alatt, már lehet kapni, 4 GB RAM és B20 képes készüléket - vernne Mars (itt, a gyk.hu-n, csak a Thor modelljükről olvastam negatív visszhangot, a Mars-ról nem).

Amúgy Te mennyit szánsz egy új okostelefonra? Többet mint 85E Ft-ot? Vagy csak a kérdésben szereplő kettő jöhet szóba? Mert akkor Huawei p10 lite.

2017. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az összeg teljesen mindegy. A lényeg,hogy minőségi telefon legyen,ami sokáig bírja.Más telefon is lehet,csak nagyjából tudja ezeket. Köszönöm a választ,megy a zöld.
2017. máj. 23. 09:37
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért veszel 5S-t?


Akciós az Iphone SE vegyél inkább azt.


A 16-os és a 32-es is akciós sok helyen.


5S már régi, mondjuk lehet még rajta ios-t frissíteni pár évig, de inkább SE.

2017. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Honor 8 -> Huawei gyártja (nem sokkal kerül többe, mint 100E Ft). Két kártyahellyel van ellátva, amiknél gyakorlatilag az alábbi opciók lehetségesek:

- 1. kártyahely: voice, SMS, 3/4G nanoSIM; 2 kártyahely: microSD kártya.

- 1. kártyahely: voice, SMS, 2/3/4G nanoSIM; 2 kártyahely: voice, SMS, 2G nanoSIM (vagyis ez nem tudja a 3/4G-t).

- 1. kártyahely: voice, SMS, 2/3/4G nanoSIM; 2 kártyahely: üres.

- 1. kártyahely: üres; 2 kártyahely: voice, SMS, 2G nanoSIM (vagyis ez nem tudja a 3/4G-t).

A fényképezőjével ilyen felvételeket is tudsz készíteni (arról nem is beszélve, hogy dual hátlapi kamerája van):

[link]

(szedd ki a felső sorból a szóközöket és már megnézheted a hivatkozást - másképp nem engedi a gyk.hu).

Tudom hogy nem egy csúcskészülék, de nekem megteszi. Amint beleteszed a SIM kártyát, máris frissíti magát, a 7.0-ás Androidra (pontosabban a 7.0-ás Android alapon levő 5.0-ás EMUI-ra) - ehhez nem kell még Huawei azonosító sem.

Nem csak az jó még, hogy 4GB RAM-al és USB type-C csatlakozóval bír (gyorstöltés funkcióval), hanem még ujjlenyomatolvasóval és NFC-vel is + tudja a B20-at is (4G-s mobilnethez való - [link] )

Ha további információra, illetve marketingszövegre vagy kíváncsi a mobillal kapcsán (nyugi, én csak megvettem és használom a készüléket) vagy kíváncsi, akkor látogass el ide: [link]

2017. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*"(szedd ki a felső sorból a szóközöket és már megnézheted a hivatkozást - másképp nem engedi a gyk.hu)." mondatom benne maradt. A hivatkozásból semmit sem kell kiszedni, máris megjeleníti a képet, amit belinkeltem neked.
2017. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm a válaszokat. Mindenképp átgondolom a dolgokat. Mentek a zöldek.
2017. máj. 23. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ár-érték arányban a Huawei sokkal jobban megéri, de szerintem önmagában is sokkal jobb: nyitott rendszer, jobb kijelző, nagyobb akksi, bővíthető memória.
2017. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
P10 Lite
2017. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
Iphone 5s
2017. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Szerintem ha az ár mindegy akkor inkább SE mert az újabb és most akciós! De az 5s se egy gyengének nevezhető telefon, 2 éve megvan az 5s-em és még egyszerse fagyott le pedig napi szinten használom.
2017. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!