Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudhatom meg hogy iphone...

Hogy tudhatom meg hogy iphone se készülékem klón vagy eredeti?

Figyelt kérdés

Mindenféle aple kód beállítását kéri amivel nincs is gond mert az iphone 2-es klón is mindenfélét kért nagy iphone clone felirattal a hátlapon 2013-ban. Szóval olyan helyet keresek ahol az imei-t megadva regisztrálhatom az aple oldalára vagy ellenőriztethetem a terméket.

Küld valaki ilyen linket?



2017. máj. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt már én ránézésre megmondanám hogy eredeti vagy hamisítvány.


Nem kell ahhoz imei meg ki tudja hol regisztrálni.

2017. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két fajta módón lehet klón egy iphone. Lehet úgy, hogy "fake" hamis, ilyenkor Android van rajta nem IOS, így nem megy az AppStore.


De vannak kínai dzsunkacégek által újragyártott "refubrished" klónok is, ezekben mindig eredeti a rendszerchip (lezúzott eredeti telefonból), a többi eleme (kamera, ház, kijelző...) viszont némelyiknél gyenge minőségű utángyártott, másokban viszont ez is minőségi, esetenként pontosan az, mint az eredetiben.

2017. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe mert a Google kiírta hogy új bejelentkezés android eszközről. Amúgy a telekomtól vettem ma jött meg.
2017. máj. 24. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Telekom nem foglalkozik hamisítvány Iphone-nal az biztos.


Ami mobil náluk van az mind eredeti.

2017. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Like köszi.
2017. máj. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!