Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Nokia 3310 mobiltelefon...

Az új Nokia 3310 mobiltelefon egy nagy csalódás csupán?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak egy butatelefon. Mióta lehetett tudni hogy butatelefon lesz én pont ezt vártam.

Vagy le vagyok maradva és már a buta telefonok is jobbak?

(azt a tesztet amit linkeltél nem olvastam el csak youtubeon néztem róla videót)

2017. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne csalódás?

Nem okostelefon, úgyhogy így kell kezelni, vagy te mit vártál?

Nekem nincs rá szükségem, úgyhogy nem venném meg (ráadásul ha az árára, egy 10E Ft-ot rádobnék, máris kijönne egy "másodlagos" okostelefon).

2017. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt sem nyújtja ami ígértek. Csak egy ócska reklámtelefon lett, ami a másik modelljeiket vezeti be. Ügyes marketinghúzás az egész.
2017. máj. 24. 19:38
 4/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Igazából nem tudom mit gondoljak róla, egyik részről az, másik részről meg egy remek poén amivel a Nokia név újra köztudatba került.


Egyrészt mikor először megláttam akkor állati bénának tűnt. Egy régi 3310 mellett most is az. Ahogy le is írják, ez csak egy "összecsapott gagyi" telefon, míg a 3310 az elérhető minőséget biztosította régen.


Igazából érthető szerintem hogy olyan lett amilyen. A külső először nem tetszett, de valahogy mégis bájos kis telefon, 3310-es nevével és formavilágával. Lehetne benne jó kamera, jó kijelző, érintős is lehetne, lehetne nagy tárhely, erősebb hardver...csak az automatikusan magával hozná az ár növekedést is és 50-70-100 ezer forintokért már senki nem venné meg.

2017. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Azt sem nyújtja ami ígértek"


Tulajdonképpen nem is ígértek semmit. Nem ígérték hogy megváltják a világot, nem ígérték hogy ez lesz a legjobb telefon.


Az egész egy poén. És a poén addig jó amíg úgy is kezelik. Szerintem olyan ez mint a filmeknél. Sok film pont azért jó, mert tudják a rendezők hogy B kategóriás, ennek megfelelően nem is veszi magát komolyan. Más filmekkel meg pont az a baj, túl komolyan veszik magukat és kínosan bénák lesznek. Hasonló a helyzet itt is.

2017. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Leszerepelt!

2017. máj. 28. 14:45
 7/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem nem vertek átt senkit.

Mindenkit a nosztalgia ragadott magával, de nagyon kevesen gondolták átt, igazán hogy a régia nokia miért is porosodik a fiókban.

Bedobták a csontot a többit az emberek intézték el saját maguknak.

2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!