Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az iphone menő manapság...

Csak az iphone menő manapság vagy a Samsung csúcskészülékek is? (S6, S7, S8)

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 19:57
 1/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy "menő", hanem minden kategóriában megvannak a jobb telefonok.


Amúgy a Samsung elég szépen kinőtte magát, ahhoz képest hogy az első androidos, meg előtte windowsos Samsungok kvázi nem voltak ellenfelei az almának.


Viszont az S6-S7 magasra tette a lécet, az S8 meg egyelőre kicsit iránykeresésnek tűnik de tény hogy mára nagyon minőségi és használható telefonokat csinálnak, amik még rosszul sem néznek ki. Mondjuk nekem a Note 7 sokkal jobban tetszett.


De szerintem ugyanúgy "menő" egy csúcs Xperia, Huawei, Oneplus.

2017. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Másik oldalról meg manapság már mindenkinek van okostelefonja, aki akar az úgyis megveszi, aki nem azt nem is érdekli, ráadásul már a 40-50 ezres kategóriában is olyan minőséget produkálnak mint pár éve egy csúcs kategóriás telefon.


Megint másik, hogy annyira egy kaptafára épül mind, esetek 90%-ban azt sem tudom ki milyen kütyüt tart a kezében. Olcsót, drágát, régit, újat...


Szóval tulajdonképpen manapság telefonnal menőzni kb olyan mintha azzal menőznél hogy zoknit hordasz, miközben mindenki hordja.

2017. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy az az idő mar lecseng, amikor csak a mobiltelefonnal lehet menőzni.

Most újak a trendek, az emberek inkább a vlogra, a live adásokra haraptak rá. Ez sem tart sokáig (hál az égnek, mert nem vagyok kíváncsi, hogy a sok lökött mivel égetik magukat).

2017. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy menő, csak hogy mi tetszik.

Nekem iphoneom van és el sem tudnám képzelni, hogy leváltsam androidra. Viszont baráti körbe vannak akik fordítva vannak így, hogy sosem váltanának androidról

2017. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Sokan bizony sajnos csak iPhone-t néznek telefon vásárlása előtt, mindössze azért, mert "az a menő"! :(

Szerencsére azért sokan vannak (én is), akik nincsenek elvakulva a "harapott almától", de meglátnak egy csúcs Samsungot, és nem csak az ára, hanem mellette a tudása alapján is "húúú"-znak rá pozitív értelemben. Szóval általánosságban igen, a Samsung S-szériája is menő, főleg ha valakinek az szimpatikusabb és/vagy az Androidot favorizálja inkább.

2017. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen most nézegettem az Iphone telefonjait és nem volt egyik se olyan tökéletes. Az összesnek az akkumulátora fél napig bírja ki. Minden más tökéletes benne. A Samsung S8 még ennél is jobb. De ha veszel egy ismeretlen kínai vackot, nem lesz túl menő, de jobban is működhet mint a mostani csúcskategóriás telefonok.
2017. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Én tegnapelött vettem egy iPhoneSE készüléket és hihetetlen mentális változáson esek át. Van vagy 20 Androidos telefonom és legszívesebben mind a kukába vágnám. Ha menő ha nem nekem nagyon bejött. Akinek nincs az megnézi akinek van az meg tudja. És ezért bomlik az emberiség két szociális rétegre. Aki iphone-os és aki nem. 5 napja arra amit most írtam azt írtam volna hogy marhaság. Most belátom hogy át kell élni ahhoz hogy tudja az ember.
2017. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

#7 - bizonyára nagyon fiatal vagy, amiért így gondolod, vagy a szokásosnál is eltorzultabb az értékrended, vagy a környezetedé.


Én 10+ éve használok "harapott almás" dolgokat, de sem gazdagabbnak, sem menőbbnek nem tartottam magamat soha (és nem is lettem az), és nem is ez vezérelt, amikor beszereztem ezeket a kütyüket. Sokkal inkább az, hogy ahogy és amire én használok okostelefont, számítógépet, vagy egyéb e-kütyüt, az Apple termékei voltak azok (és a mai napig azok), amik igazán eltalálták, amire szükségem van.És ennyi, nem több. Ha ezt egyszer bármelyik gyártó meg tudja változtatni, szemrebbenés nélkül hagyom el a márkát. Erre mondjuk jelenleg semmilyen esélyt nem látok, de nem vagyok a saját ellenségem, csak egy logóért nem ragaszkodom valamihez, aminél van számomra jobb megoldás.

2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem az Apple vs Android vita teljesen értelmetlen.


Mára gyakorlatilag mindkettő jól kiépült rendszer, mindkettőnek megvannak a maga előnyei, hiányosságai...DE az átlag ember számára tök ugyanolyanok. Telefonálni ugyanúgy lehet, böngészni ugyanúgy lehet, a facebook ugyanúgy megy.


Külsőre szintén semmi extra. Mindegyik telefon alapvetően tök egyforma. Másik poén, hogy mindenki odavan a külsőért, aztán beleteszik a legolcsóbb, legrondább szilikon tokba.


Mondjuk az is megér egy misét, hogy mire vágynak az emberek. Kitalálnak mindenféle anyagot, amiből lehet telefont csinálni, fém, üveg, kerámia. Előadják hogy ez a minőség aztán csúszik mint a rohadt élet, az üveg összegyűjt minden mocskot...

2017. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!