Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone 7 Plus...

Pixers kérdése:

Szerintetek Iphone 7 Plus VAGY Samsung Galaxy 8 at érdemes vállasztani? Trollokat nem kérnék.

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Vótmá. De röviden:

Ha meggyőznek a racionális érvek (csak hogy párat említsek: kijelző, gyorstöltés, jack bemenet, retina szkenner, kompatibilitás bármivel, egyszerű zeneletöltés, testreszabhatóság stb stb), akkor S8 +. Ha meg nem győznek meg, akkor iPhone 7 plus, azér mer há azér... mer jobb. Mer ájfon. Meg tudod az ios...

(Az Android is van manapság olyan jó, de hagyjuk is. Tényleg van értelme az Apple operációs rendszerének, de nem telefonban, hanem számítógépben. Ott tényleg jobb a konkurens Windowsnál. De telefonban nem fog semmilyen előnyöd származni az Androiddal szemben [feltéve ha azalatt az Android alatt egy bika hardver fut, és márpedig az S8+-é az] abból, hogy a te készülékeden IOS fut. Mindkét rendszert használtam [iPad és S7], röviden ennyi az én véleményem.)

2017. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Galaxy S8
2017. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25%

en vagyok a vilag legboldogabb embere, hogy a 7 plust valasztottam anno s7 edge helyett. Nekem atteres volt androidrol ios-ra de soha tobbet nem ternenk vissza androidra. Kivancsisagbol azert megneztem az S8-at it de szerintem roppant zavaro, hogy milyen hosszukas a kepernyoje.


Amiert szeretem az 7 plusom:

-masfel/ket nap aksi aktivalt wifivel, ez korulbelul 7 es fel ora aktiv hasznalatot jelent nalam

-eszmeletlen valosaghu kepek, videok(S8 selfie kameraja

torzit)

-nagyon feltem eleinte a meretetol de most ezt szeretem a legjobban benne(nagyon kezreeso, kenyelmes)

-szinte hangosabb mint a laptopom

-engem egyaltalan nem zavar a jack hianya, sokkal praktikusabb a bluetoothos fulhallgato


Ellene csak annyit

-draga

-lehetne kicsit erzekenyebb a kepernyoje

2017. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A hosszúkás kijelzőről: Az iPhone 7 Plus kijelzőjét sem éred át egy kézzel. Ha meg úgyis két kézzel kell kezelned, akkor mindegy milyen magas. Legalább annyival szebb a kép. És a kijelző szélessége épp kényelmes. A technológiáról és a felbontásról ne is beszéljünk, merthogy az iPhone abban úgy el van maradva az S8-hoz képest, mint a borravaló...


Akksi: Az S8-nak is nagy aksija van, na meg takarékosabb kijelzője. Nálam az S7 Edge szintén kibír másfél-2 napot, pedig már megvan a kora. Az S8 is hozza ezt a teljesítményt. Ja, és van gyorstöltés.


Az S8 nem tökéletes. Bele lehet kötni (ahogy bármilyen más eszközbe), de a kamerájával pont nincs semmilyen gond. Nagyon szép képeket és videiókat készít. Még este a tábortűz mellett is, vaku nélkül. Az iPhone ezt nem tudja. Na meg manuális beállításokra sincs lehetőséged sajnos, pedig abban a kamerában van potenciál. Cserébe ott a 2x-es optikai zoom persze. De kamerában hasonlóan jó a kettő, csak másképp.


Az iPhoneban sztereó hangszóró van. Talán ez az első ésszerű érved. Tényleg jól szól. Csak körülményes rá zenét rakni. Számítógép nélkül nem megy.


Miért kell a kezdőképernyőn bámulnom minden appot, ha a felét nem használom? S8-ban nem kell.


A jack hiánya tök jó, mert ban bluetooth fülesed? :D az S8-hoz egyszerre több bluetooth fülest tudsz csatlakoztatni, vagy hangszórót a bluetooth 5.0-nak köszönhetően. De ha kell, jack dugót is dughatsz bele, nem foszt meg ennek a lehetőségétől.


Küldhetsz át bluetoothon képet az emberek 80%-ának az S8-cal. (te csak 20%-nak az i7-tel). Nincs vezeték nélküli töltés. Nincs retina szkenner. Nincs dokkoló, amivel ütöképes asztali gépet csinálhatsz belőle. Jó az iPhone, de te nagyon szubjektíven látod a dolgokat. Az S8 tudja mindazt, amit az iPhone 7 +, és még többet jó az Apple operációs rendszere, de csak számítiigépekben, ahol a konkurens Windows tényleg nagyon el van maradva tőle. Telefonokvan az Android kb az IOS szintjén van, csak másképp.

2017. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Az utolso valaszzohoz annyit szolnek, hogy pl az h hosszulas nem azt jelenti h nem ered at csak egyyszeruen nincs osszhangba a telefon szelessege a hodszudagaval(attol fuggetlenul lehet h nem ered at), masreszt meg mi az h az ajfonnal nem lehet egy tabortuz mellett esti kepeket csinalni? A ket telefon szinte ugyan olyan kepeket keszit, lehet h a samsungé szebb valamivel de az sem számottevő. Meg az nem érv telefon vásárlásnál h minden alkalmazast bamulnod kell. Van aki ezt szereti. Amiket te soroltal fel ervek azok inkabb kotegedesek, nem is neveznem ervnek. A kerdezohoz valaszolva mindketto jo telo. Menj be valami botlba pl medianarktba ahol kitudod probalni. Az alapjan dints h melyik tetszik jobban..
2017. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolsó. Egyértelmű érveket szeretnél? Szerintem az imént is azok voltak, de megpróbálok ésszerűbb lenni.


Nagyobb aksi

Szebb kijelző

Gazdaságosabb kijelző

Gyorstöltés

Vezeték nélküli gyorstöltés

Retina szkenner

Bixby

Samsung DEX

VR kompatibilitás

Véroxigénszint és pulzus mérő

Sötétben jobb kamera

Bővíthető tárhely

Jack bemenet

AKG fülhallgatók gyári tartozék

Választhatsz témát

Válthatsz háttérképet

Több beállítási lehetőség (nem muszáj állítgatnod. LEHETŐSÉG)

PRO mód a kamerában

Este szebb képek

Always on funkció

Modern dizájn

Egyszerűen tölthetsz le zenét - ingyen

Tölthetsz le bármit bárhonnan, nem csak a play áruházból.

Nagyobb szabadság


Oké, te nem látod értelmét az imént említett alkalmazások menüpontnak. Pedig logika van benne. Tényleg, miért jó ha minden feltelepített app a kezdőképernyőn van? Komolyan érdekel.


Amiben rosszabb az S8+ a 7 Plusnál: nincs optikai zoom, csak mono hangszóró (de egyáltalán nem rossz), hajszálnyival lassabb. De úgy hirtelen ennyi jutott eszembe, amiben elmarad az S8+ a 7 Plussal szemben.

2017. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Najo. Amiket irtal egy resze igaz. De amikor leirod pl kezdzer ugyan azt h sotetben jobb kamera aztan par sorral alá h este szebb kepekt. Meg valaszthatsz hatterkepet XDDDD iphone ba azt amugy nem lehet. Egy keppel kell leelned az eleted. Am zenet iphone ra is konnyen letolthetsu csak lekell tolteni egy alkalmazast pl imusic azt cso. En nem kotekedni akarok de egy resze eleg vicces annak amit irsz
2017. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyibe is kerül az iMusic? Fáradf voltam, bocs a szóismétlésért. De így visszaolvasva, bármennyire is próbálod megcáfolni az érveim ésszerűsé gét, te sem ìrtál valami nagyon logikus érveket. Mindegy. Neked kell, hogy tetszen a telefonod, nem nekem. És bármennyit is vitáznánk, továbbra is egy használati eszköz marad. Örülj az iPhonodnak, örülök hogy boldog vagy vele, és a világ legjobb, legátgondoltabb telefonjának tartod. :)


Szép napot!

2017. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az apple musicra gondoltam ami fizetos, hanem ahox irtam az imusic ra, ami egy ingyenes szolgaltatas
2017. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!