Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite 2017 vagy p10...

Huawei p9 lite 2017 vagy p10 lite?

Figyelt kérdés
p9 lite 70k, p10 lite 85k. Tud-e annyival többet, hogy megérje azt a +15 ezret? Valaki ért hozzá? :)

2017. máj. 25. 21:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen tud! P10
2017. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem megérné a P10 lite azt az ártöbbletet, de helyetted nem tudok dönteni.


Egyébként használtam Huawei P9-et, nagy csalódás volt a Galaxy S7 után. Vissza is cseréltem nagyon rövid időn belül. Olyan gyerekesnek tűnik számomra a Huawei kezelőfelülete. Fejleszthették volna mondjuk a swipe funkciót, ami egy Samsungnál természetesen, jól működik, míg a P9-ben minden másik szavamat elcseszte. De ehelyett ők kifejlesztették, hogy ha megrázod a telefont, változik a háttérkép. Bravó. Vagy az előtelepített "tükör" alkalmazás ami az előlapi kamera képét mutatja egy idiótának kinéző rózsaszín keretben. Nagyon nagyot csalódtam a Huawei készülékében. Tényleg gyors, meg majdnem mindent ugyanolyan jól csinált mint a Samsung, de az a kezelőfelület nincs átgondolva, és míg ha egy S7-et a kezembe fogok, az első benyomásom, hogy ez nagyon jó, sok lehetőség van benne. Ezzel szemven a P9-ről az első benyomásom: jó ez, de mért kellett ilyenekkel elcseszni? Inkább tudnám elképzelni egy kislány kezében, mint egy üzletembernél. Pedig az ára elég magas.


Szóval ha a két fenti közül kéne választanom, akkor P10 Litet vennék. De ha elfogadsz egy más javaslatot is, akkor a Samsung Galaxy A5 2017-et ajánlanám, nem Huaweit. Többek között a fent leírtak miatt, másrészt azért, mert Samsungban még nem csalódtam (4 volt eddig, nem J kategóriás, az tényleg nem az igazi), továbbá volt S6-om, ami a mai napig nagyon, de nagyon szuper telefon. És az A5 2017 nagyon megközelíti a specifikációival, bizonyos téren még többet is nyújt (bővíthetőség, nagyobb aksi, vízálló).

2017. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A P10 Lite éppen csak egy kicsivel jobb, de ár-érték arányban is simán megér 85 ezret!
2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A Sony Xperia XA1-gyel jobban jársz.
2017. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat! :)

A kérdésem az lenne, hogy tulajdonképpen hétköznapi használatra is tud többet?


Mert speciel nekem csak majd vezetéshez kell GPShez, weboldalakat nézni, telefonálni(:D ilyet is akarok, nocsak) és messengerezni és ébresztőként használni. Meg esetleg pdf-et nézni néha napján. Ezekben is tud akkora előretörést? Mert ha nem, nem szívesen adok 15-el többet. A5-ért meg 30-al :) Nagyon spórolós vagyok, nem költök ha nem muszáj.


Egyikőtök írta hogy s7-el összehasonlítva eléggé alulmaradt. Olvastam máshol is kommentedet a témával kapcsolatban és ott írtad hogy ha előtte huawei-m volt vagy nem fogtam s7-et akkor biztos nem lesz akkora rossz. Nos én nekem 640 xl-em van szóval ez a helyzet nálam nem áll fent, hogy jó telefonom legyen előtte :D

2017. máj. 26. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a tiédnél nem sok jobb telefon van.
2017. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Viccnek elismerem, hogy jó :D GPS kb. 5-ból 4-et nem ismer fel, akkor se ha a térképen ott vna az utca, de keresőben mégis azt írja hogy ilyen nem létezik.

Random kidobál az alkalmazásokból (1 giga ram miatt).

Régebben böngészésre se volt jó, mert szó szerint random pixelek villogtak.

Most is gondoltam küldök képet valakinek messengeren, hát ő úgy gondolta hogy nem.

Az autocorrect egy vicc, van hogy totál elmegy az egész. Van hogy akármit írok, ugyan azokat mutatja addig, ameddig el nem fogadom az egyiket és ki nem törlöm utána hogy megint megjelenjenek. Sok alap szót nem ismer és átalakítja valami nagy ökörségre.

Telefonálni lehet rajta meg messengerezni, ha nem számítok az autocorrect segítségére, meg néha szabotál. Meg az előző frissítéstől már böngészni is lehet. Csúcs telefon :D :D

De még sok hibája van amit fel se soroltam

2017. máj. 26. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:

#4,6 - ezek a nap poénjai, összességében az XA1 nem jobb a P10 Lite-nál, azon meg végképp a fejemet fogtam, hogy a 640 XL-nél nem sok jobb van! :/ :0 ???

Na, ennyit a mobilos megnyilvánulásodról, ilyen hozzászólásokkal az is csoda, hogy a 47%-ot eléred!

2017. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!