Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs sose elég tárhely?

Miért nincs sose elég tárhely?

Figyelt kérdés
Sony aqua telefon, van benne memória kártya is és állandóan azt írja hogy nincs elég tárhely ezért nem tud mindent szinkronizálni. A Facebook ot nem tudom áttenni a memória kártyára mert ott is azt írja ki, pedig a kártyán van hely, viszont így a belső memóriát foglalja, ami miatt nem szinkronizál. Mit tudok akkor tenni?
2017. máj. 26. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Sony M4 Aqua? Mert ha igen, akkor elég valószínű, hogy ugyanaz a problémád, mint nekem. A Sony telefonokon (legalábbis az olcsóbb modellein, nem tudom, hogy drágább készülékeikben hogy van) ha teszel bele SD kártyát, nem tudsz rá appokat tenni, csak a "Belső tárhely"-re, amit külön kezel a telefon. Az SD-kártyára csak zenéket, képeket, videókat és fájlokat tehetsz. Ez exkluzív a Sony telefonoknál, eddig csak azon tapasztaltam ezt. Na hát meg, 8 GB tárhely (amiből gondolom csak vagy kb. 6 GB elérhető) a mai világban nem elég, főleg Facebook-kal, meg más több száz megás appokkal. Szóval mást nem nagyon tudsz tenni mint törölni nem olyan fontos appokat, vagy másik telefont venni, minimum 16 GB-osat.
2017. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!