Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kiaknázni Iphon-om...

Szeretném kiaknázni Iphon-om lehetőségeit. Mit tud ez a telefon?

Figyelt kérdés
SE modellem van javított változat. Első tulajdonos.

2017. máj. 26. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Úgy vettél telefont hogy azt se tudod mire képes?:-D Akkor neked is csak a divat miatt kellett.
2017. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég furcsa hogy nem tudod mit tud, de meg veszed.
2017. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már összekötöttem a bankszámlámmal és vásárolgatok vele webshoppokban. Icloud-on keresztül zenéket másolok rá,

Értek kb minden beállítást letöltöttem a számomra fontos szoftvereket...stb 27 és fél órája van meg és még az elején meg akarom tudni mit tud.

Tud e PAYPAS funkciót?

2017. máj. 26. 12:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl: Mi az a SIRI?
2017. máj. 26. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Amivel az iPhone kitunik a sorbol az az iCloudra es az Apple-ID-re alapszik, kezdve az iMessage, Facetime-al, Appstore, Family, Home Kit es 100 kis nyalanksag.

Vannak jo kis Apple Fan oldalak ahol minden le van irva.


[link]

[link]


Az iMore talan a leglatogattottabb.

2017. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
javított változat? hát az mi a túró
2017. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Javított változat azt jelenti hogy volt egy olyan kis probléma hogy töltés közben vacakolt az érintő és ezt kijavították az idei modellbe. Ennek is utána jártam hogy mik lehetnek a hibalehetőségek.
2017. máj. 26. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Az iBooksról töltsd le az ingyenes használati útmutatót a készülékhez abban benne lesz mire használhatod.
2017. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tud is "paypass"-t, meg nem is. Az Apple a telefonjaiban lévő rfid eszközt csak az ApplePay rendszerben engedi használni. Ebből a megközelítésből tud érintés nélküli fizetést. Magyarországon viszont ez nem használható. Tehát technikailag tudja, de mégsem működik itthon. Még.


A siri egy "digitális asszisztens", te kérdezel/utasítasz, ő meg válaszol/végrehajt. Magyarul nem ért, angolul tud kommunikálni. Véleményem szerint nem sok értelme van, de sokan szeretik. Én max. arra használom (nagyon ritkán), hogy a környezetemben szóló zenét felismertessem vele, de ennél többet tud. Megint csak hozzá kell tennem, hogy nem Magyarországon. Ha pl. az USA-ban elpanaszolod neki, hogy éhes vagy, akkor ajánl a környezetedben egy csomó kajálós helyet. Itthon azt közli, hogy sajnos ebben az országban ilyen szolgáltatás nem elérhető. És az igazán hasznos dolgokra ugyanez válaszolja. Fel tudja olvasni az email-jeidet, de mivel magyarul nem tud felolvasni, ez elég mókás lesz. És így tovább.


Tehát összefoglalva: ha igazán ki akarod aknázni az iPhone, ill. az iOS lehetőségeit, költözz el az USA-ba, Nagy-Britanniába, vagy Ausztráliába. :-)


Persze ezen kívül is vannak jó funkciói, de olyan rettenetesen egyedi, itthon is elérhető, csak iPhone-ra kihegyezett nincsen - hacsak nem vagy körülvéve macOS-t futtató gépekkel, AppleTV-vel és iPad-del, mert azokkal remekül tud adatot cserélni, kommunikálni, együttműködni.


Nem lehúzásként írtam mindezt (én is ezt használom), de nem árt tudni mindezeket szerintem.

2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kössz
2017. máj. 27. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!