Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Ti melyiket...

Melyiket vegyem? Ti melyiket vennétek? Iphone 6s vs Huawei P10?

Figyelt kérdés

Nagyjából mind2 ugyan abban az árban van. Windows Phone-rol váltanék, azaz mindegyik megváltás lenne!

Kérdésem az lenne, h ti melyiket vennétek, és hogy MIÉRT? Amire szuksegem lenne, az egy gyors op. rendzser.

Az IOS tudom, h nem laggol be, ezért a felé hajlok, viszont a Huawei is nagyon jól áll ilyen téren (a Huawei P8 lite 2 év után sem laggol)

Elöre is köszönöm a segítséget! Jöhet pro/kontra :D



2017. máj. 26. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Mivel a top1 telefon az apple szerintem, egyértelmű a 6St venném.


Huawei csak sokadig a sorban, de az is jó.


Ha van elég pénzed akkor mindenképp Iphone-t érdemes venni, ios miatt pl.

2017. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Huawei az utóbbi idoben nagyon sokat fejlodott! Pénzem az mind2re lenne, csak érdekel, hogy ki mit gondol. Köszi szépen!
2017. máj. 26. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Most azt írtad volna hogy Iphone vagy egy Samsung az nehezebb lenne.


De itt egyértelmű: Iphone.


Persze ez csak az én véleményem.

2017. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Samsung nálam szoba se jon xd, akármilyen csucs modell, 6 honapnál nem birja tovabb, sok ismerosomnek van top kategoria, es ki merem jelenteni, h a samsungon egyaltalan nem jo az android! :D
2017. máj. 26. 15:29
 5/14 anonim válasza:
100%

Huawei P10.

Azt ha leejted nem törik ripityára, mint az Iphone.

Iphonet egyszer ejted le, többször nem.

2017. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Huawei P10.

Azt ha leejted nem törik ripityára, mint az Iphone.

Iphonet egyszer ejted le, többször nem."


Beindul a hülyeségvonat, ez a kedvencem.


Meg különben is, lassítják az Iphone, az FBI meg a CIA nem?


Mostmár tudom honnan veszik az emberek akik kérdeznek ezt a sok ökörséget.

2017. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pro:

-IOS

-Méreteiben kisebb


Kontra:

-Csak 2 gb ramja van ellentétben a p10-nek 4 gb (ez sem fog belassulni)

-processzor gyengébb

-Nem lehet bőviteni, a p10-et 256gb-ig

-kisebb kijelző

-kisebb felbontás

-eléggé gyenge kamera (p10 két kamerás!)

-majdnem fele akkora aksi (1715mAh-3200mAh)


Én a p10-et venném.

2017. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
én windows párti vagyok , mégis azt mondom hogy legjobb vétel egy el Iphone ! -attól stabilabb nincs , de ha android és buta telefon közül kell választani akkor inkább a buta a jobb választás
2017. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

iPhone 6s! Nekem is az van és imádom. Én is előzött a két telefon között vacináltam, míg végül az IPhone-t választottam. És tényleg megérte. Hihetetlenül gyors, és nagyon praktikusan van megoldva az egész. Még a mobilnetet sem órákon keresztül tölti be. Jaah és már ejtettem le, mégpedig a képernyőre, de nem lett semmi baja...szóval megéri az árát mindenképp.

Egyetlenegy dolgot tudnék hátrányként megemlíteni, ez pedig a hihetetlenül gyors merülés. Van amikor napjában kétszer is törlésre szorul...:/

2017. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

nekem is 6s van, elotte a samsung csucskeszulekeit zongoraztam vegig. nem nagyon ertek az ilyen jellegu dolgokhoz, teljesen mezei felhasznalo vagyok. alapdolgokban nagyon konnyen kezelheto, dokumentumokat/fajlokat mozgatni, szerkeszteni es ide-oda csatolgatni szerintem mar sokkal korulmenyesebb, mint egy androidos telefonon, de eddig mindent meg tudtam oldani (kicsomagolas, csatolas, szerkesztes stb). letoltogetni nem lehet ra csak ugy dolgokat (ha jol tudom), nekem ez hianyzik. a kameraja atlagos, gyorsnak szerintem gyors a keszulek. en az ertesitesek magas szintu testreszabhatosaga miatt estem szerelembe (ilyet a samsungjaimon nem tapasztaltam), illetve mert szerintem sokkal szebb es finomabb a felhasznaloi felulet(-? =minden, amit latsz a kijelzon), mint barmelyik androidos keszuleken, amit valaha nyomogattam. egeszen mas a felhasznaloi elmeny is szerintem, de ezek nyilvan nem mindenkinek szempontok.

osszehasonlitani sajnos nem tudom, de remelem, hogy azert egy kicsit tudtam segiteni:)

2017. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!