Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az szerintetek nem olyan...

Az szerintetek nem olyan rossz ha ezt kapok? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az lenne, hogy 12-13 éves vagyok és tényl. nem felvágásból de lehet, hogy egy iPhone-t kapok lehet, hogy 6-6s és én nem az vagyok aki sminkeli magát meg ilyesmi csak szimpla olyan mobilt szeretnék ami sokáog ki tart és anyukámnak 3 évig kitartott és azt szeretném kérdezni, hogy egy nem jó dolog lenne a kortársaimmal szemben akik nem tudják az ilyen mobilokat megvenni?

2017. máj. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tojik az iPhone-odra, megnyugodhatsz. iPhone-t kapni nem felvágás, hanem annak a jele, hogy kellett neked egy túlárazott fényképezőgép, hogy a fürdőben készíthesd a csücsörítős képeket. A legtöbben inkább erre asszociálnak majd, ha meglátják.
2017. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 elnézést de pont nem ezt akarom és ezt magyaráztam nem-nem újonannt veszem mert szerintem pénz kidobás én csak azt magyaráztam, hogy ezt nem szeretném meg azért, hogy sokáig tartson ki, hogy ne kelljen 2-3 hónappal később újonannt venni. #2 hogy ez nem-e felvágás és látom mindenki már arra gondol, hogy nem mondom ki mi leszek ha megkapom ezt a mobilt.:) De én kértem a véleményetek szóval jöhet hideg meleg is!:D
2017. máj. 26. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Nem újonnan veszed? Ezt eddig nem írtad. Viszont akkor nem értem a kérdést, tehát baromságot kérdezel.

A "sokáig tartó" telefon magyarázat meg egy kamu. 20-30ért is lehet olyan telefont venni, ami kibírja 2-3 évig és egy 12 évesnek tökéletesen megfelel. De nem, neked iPhone kell, mert az vagány. Vagányságból akarsz egy iPhone-t és utána megkérdezed, nem lesz-e menőzés. De, már az, és te is érzed, ezért írtad ki a kérdést is.

2017. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De menőzés ennyi idősen az iphone,ha csak egy sima okos telefont akarnál akkor kaphatnál olcsobat is ami szintén kibir 1-2 évet bőven felnőtként nekem egy 50000 ft telefonom van 2 éves semmi gond vele mai napig .

Van egy 13 éves fiam neki csak egy okos telefon kell mert régi egy microsoftos telefonja tönkre ment mikor véletlenül le ejtete betonra,15 éves fiamnak is van egy okostelefonja az ővé 24000tt volt szereti jol müködik minden megy rajta youtub,pár játék net.

2017. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A közösségben bizony szülhet rossz szájízt. Nem véletlenül írják elő sok iskolában az egyenruhát, vagy legalábbis a feltűnő ékszerek és smink tiltását. Még akkor is, ha csak tartós mobilt akarsz, sokan arra fognak gondolni, hogy menőzöl az iPhone-oddal.
2017. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!