Jazzmyn kérdése:

IPhone se vagy 6s?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy iPhone 4s-em van ami eléggé használhatatlan egy ideje. Ballagásomra egy új telefont kértem és 6s-t szeretnék de a szüleim azt mondták hogy vesznek egyet de akkor dominó kártyát kell venni hozzá. Vagy még az a lehetőség van hogy kapok egy se-t és akkor lesz rajta előfizetés mobilnettel. Mint már mondtam én 6s-t szeretnék de az mobilnet nélkül nem túl jó (legalábbis nekem ezt mondták). Szerintetek?

2017. máj. 26. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor kisebb a kezed, jó az se
2017. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az mobilnet nélkül is, persze van előnye, ha bármikor tudsz netezni, nem kell wifit keresgélned. Azt mérlegeld, hogy szükséged van-e internetkapcsolatra bárhol, tehát fogsz e netezni buszon, vonaton, villamoson, metrón, stb, vagy elég ha csak otthonról csatlakozol a nethez wifivel. Ha elég a wifi, akkor válaszd a 6s-t mobilnet nélkül
2017. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

jó ég, domino kártya?


minimum 4-5 giga net legyen, különben lehet kínszenvedni a wifivel

2017. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a 6s-t választanám. És ugyan nincs nagy különbség a kettő között, de a 6s tovább lesz támogatva és a SE-nek tényleg nagyon kicsi kijelzője van. Amúgy teljesen ua.
2017. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!