Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-ben melyik telefon a...

2017-ben melyik telefon a legjobb választás az alábbi igényekre?

Figyelt kérdés

Sajnos Nokia lumia 930 típusú telefonom tegnap felmondta a szolgálatot, 2,5 év után. Őt szeretném helyettesíteni.

Elsősorban hosszútávra szeretnék készüléket vásárolni. Játszani csak néha-néha szoktam, internetezni viszont gördülékenyen szeretek. A lumia erre tökéletes volt, de sajnos megszűnt rá a win 8.1 támogatása ezért kell más fajta készülék után néznem. Iphone SE-n gondolkozom, de nem tudom, hogy 2-3 év múlva is működőképes lesz-e.



2017. máj. 27. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze az lesz. De ha belefér és nem túl nagy méretre sem, akkor legyen 6S vagy 7
2017. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha feltétlenül iphonet akarsz akkor 6-7 inkább, de ha más jó, akkor talán a most kijött huwei p10 lite is jó választás ennyiért. Illetve ha nem szeretnélwindowsról váltani ott a lumia 950 elméletileg win 10-zel.
2017. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Windowsról mindenféle képpen váltani szeretnék, hiába imádtam.. De ennek már nincs jövője és nem éri meg egy 950-be a befektetés.
2017. máj. 27. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igaz eddig volt kb 100 ezerért most meg kimegy a divatból... Hát én egyébként nem vagyk iphone párti, eléggé bonyorult az IOS szerintem. Illetve ugye má iphone 7-mél nincsen jack csatlakozó ami szerintem eléggé idegesítő, így vehetsz vezetéknélküli iphone headsetet (60 ezer) vagy a saját gagyi fülhallgatóját használhatod (iphone híres a gagyi vezetékekről) . Jah, egyik ismerősömnek 6s-e van én a töltője már szétesett, és állandóan tölteni kell neki, mert kevés az aksi.
2017. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Moto Z. LG G6.
2017. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia XZ Premium, Huawei p10, Samsung galaxy s7, iPhone 6s
2017. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!