Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lecseréljem?...

Szerintetek lecseréljem? IPhone 6 Plus vagy LG G4

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 6 Plus telefonom és nagyon gondolkozom hogy lecserélem LG G4re mert sok helyen olvastam hogy az tuti Androidos telefon és haverom elcserélné velem úgy hogy ad rá meg plusz 30-át. Szerintetek mennyire éri meg?

2017. máj. 27. 11:53
 1/7 anonim válasza:
65%

Ha haverod egy 30ast is ad, akkor fogadd el. Sikosító azért legyen.

Jó szórakozást ;)

2017. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smittes ***** válasza:
84%
Véleményem szerint ne. A G4-nek sajnos gyenge az üzemideje, de úgy radikálisan. Tehát egy 2-2.5 óra kijelző idő és mehetsz is tölteni. Ennek tudatában rajtad áll a döntés. Egyébként tényleg tuti telefon, de mindenhová vigyél magaddal egy külső aksit arra készülj fel.
2017. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmikép se cseréld le.

A bootloop veszélye fenn áll még mindig, illetve a Snapdragon 808 az egyik legrosszabb SoC fogyasztás és hőtermelés terén, ezek mellett throttling egy kis terhelés után.

Ami pozitívum az a jó kijelző és kamera, illetve a 3GB RAM.

2017. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, viszont az akksija cserélhető, ami még nagyon nagy pozitívum, és sajnos ma már nagyon kevés okostelefonról lehet elmondani + bővíthető memória és jobb kamera, és ha még 30 kp-t is ad hozzá, szerintem hülyeség lenne visszautasítani!
2017. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a 6 Plus bőven jobb telefon..
2017. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként tényleg tuti telefon, de mindenhová vigyél magaddal egy külső aksit arra készülj fel."


Ez mindegyik telefonra igaz, amit aktívan használnak. G4-nek pedig nagy a kijelzője, így persze gyorsan merül. Ettől függetlenül jó telefon. A Bootloop a szériaszámtól (S/N) is függ. Úgy tudom az 505-510 közötti szériát érinti elsősorban, de ingyen javítja az LG.

2017. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azt döntsd el, hogy Android vagy iOS-re van szükséget. Ez két külön kategória.
2017. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!