Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet memoriakartyat tenni...

Lehet memoriakartyat tenni iphone 5sbe? Milyen kartyat valasszak?

Figyelt kérdés
Iphone 5s lesz az enyem,ami csak 16gbs,ha jol tudom,ez a tarhely keves lesz szamomra.Lehet venni memoriakartyat bele,hogy tobb legyen a tarhely?Vagy hany gbs kartyat lehet venni?Ha tud valaki,milyen felet kene vennem tudtok linkelni/nevet mondani?

2017. máj. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik iPhone-ba nem lehet semmilyen memóriakártyát rakni.
2017. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyobb tarhellyel rendelkező telefont vegyél vagy másikat, mert az iPhone nem bővíthető.
2017. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy iphone-ba sem tudsz memóriakártyát tenni.


Szal bővíteni nem lehet Iphone-t sehogy sem.

2017. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek,ez sajnalattal tolt el..esetleg meg tudjatok mondani,hogy 16gb mire eleg,mennyi alkalmazasra?Pld.messenger,facebook,snapchat stb.vagy mennyi kepre(ha ennel a telefonnal dontok)
2017. máj. 27. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

16-os épphogy jó ha ios-ről beszélünk.


Ha csak annyi pénzed van hogy 16-ost vegyél, végülis nem rossz, de több jobb volna.

2017. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem venni fogom,hanem anyum elozo telefonjatkapom meg,es felek,hogy keves lesz az a hely,de koszonom!
2017. máj. 27. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2012 óta van iPhonem, azóta az összes fénykép vándorol telefonról telefonra, mind 16 gigás volt, alap alkalmazások(mármint a beepulteken túl, pl Facebook, bkk futár ,nike+) 2-3 komolyabb játék, 2-3 albumnyi zene es nagyjából ennyi.. kb 2 giga kép van de az talán fontos tényező hogy nem vagyok egy fotozgatos típus, ez összesen 817 kép... tehát ha mindennap készül 25 szelfi mindegyik barátnővel es az összes kép "nagyon fontos, torolhetetlen" akkor nem lesz elég...
2017. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hu tenyleg koszonom.Nem vagyok en sem,akinek 10000kepe van,csak igy jo tudni kb.mennyi fog raferni.Egyebkent a snapchat alkalmazas kepeit nem az albumba,hanem a snap fiokomba menti le(tehat,ha letorlom az alkalmazast,a kepek is mennek)ez ugyan annyi helyet foglal,mintha az albumba lenne?vagy nem lehet meghatarozni?

Ui:neharagudjatok,de nagyon nem vagyok tajekozodott a temaban

2017. máj. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!