Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom....

Gyula18 kérdése:

Nem kapcsol be a telefonom. Mit tegyek? (sony xperia m2)

Figyelt kérdés
Egy delutan meg nyugodtan nyomkodtam telefonom jatszottam vele stb..mjad kesobb lemerult teljesen. Ezutan ratettem a toltore es egy par pillanatig jelezte hogy tolt kesobb mar nem szoval rajta hagytam estig a tolton es semmit sem toltott..majd ra egy hetre bevittem hogy megnezessem mi lehet a baja es akkor mar toltott majd egy jo fel orat hagytam a tolton es probaltam bekapcsolni de nem sikerult es ma probaltam meg ujrainditgatni a reset gombal arra sem reagalt mint ahogy semmire sem.de ha most varnek vele egy ket napot ismet toltene de nem tudom mi lehet vele..ha valaki tud segiteni kerem jelezzen! koszonom elore is!
2017. máj. 27. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szervizben biztos többet tudnak mondani

Elég furcsa jelenség szerintem akksi probléma de nem biztos

2017. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!