Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letörlöm a real ra ing 3...

Ha letörlöm a real ra ing 3 at az ipadomról akkornem vesznek el az adatok?

Figyelt kérdés
Ujra telepítés után vissza tudom hozni az adatokat? Van biztonsági mentés szinte minden nap az Icloudra meg be vagyok jelenkezve facebookra de más eszközre nem. Meg talán gmaillal is . Mert mindig kidob a játék és valamit már kell csináljak mert nem tudok játszani csak ha nincs bekapcsolva az internet de akkor meg nem kapom a napi bónuszokat és nem tudok goldért videót nézni és nem szerelődnek az autók meg nem nyilnak meg az eventek. HELP!!

#Real Racing 3 #download.
2017. máj. 28. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van facebook loginod és cloud backupod akkor ott folytathatod ahol abbahagytad
2017. máj. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 28. 09:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak még az a baj, hogy már két hete ez van és azóta nem tudtam belépni bekapcsolt internettel. Akkor azok mentve lettek? Mondjuk úgy hogy amikor nem vagyok bent a játékban úgy tud menteni?
2017. máj. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!