Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-en (esetleg 4s-en,...

IPhone 4-en (esetleg 4s-en, de a sima 4 esete jobban érdekelne) az alábbiak közül melyiket nem lehet már telepíteni, mert elavult hozzá a telefon?

Figyelt kérdés

Instagram

Snapchat (ez nem olyan fontos)

Wattpad (ez sem életbevágó)

Tumblr

Youtube


Kérlek segítseteek, most nagyon kicsi a keretem telefonra, de az olcsó androidosokból már hihetetlenül elegem van:( (most egy régebbi Samsungom van, de állandóan lefagy, egyáltalán nem érzékeli a sim-kártyát, néha az SD-t sem, mindent érzékel a jobb oldalán, csak azt nem, amit én nyomok, stb...:c).

Egy iphone 4-re, esetleg 4s-re még össze is tudnám gyűjteni azt a 15-20 ezret, több osztálytársamnak is 4s-e van és arra a kevés dologra, amikre ők használják, megfelel:), de ők (tudtommal) nem használják a fentebb említett alkalmazásokat, ezért írtam ki ezt a kérdést:)



2017. máj. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik megy rajta tökéletesen
2017. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4s-en tudod használni a felsoroltakat, sima 4-en nem.
2017. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második! Sima 4-en egyiket sem?:(
2017. máj. 28. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Insta: IOS 8

Snapchat: IOS 9

Wattpad: IOS 9

Tumblr: IOS 9

Youtube: IOS 9


A sima 4-esre a 7.1.2 a legfrissebb iOS, úgyhogy azon egyik sem futna, a 4S-en a 9-esig lehet frissíteni, arra telepíthetőek. Ezek közül én a Tumblrt és a Youtube-ot használom, arra készülj fel, hogy a Tumblr elég sok helyet foglal, nálam csak az majdnem két giga.

2017. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj rosszat magadnak :-) Ha 5/5s-re nincs keret, legalább 4s, az alatt már csak ha gyűjtő vagy, és kell a vitrinbe egy szép példány belőle. 4-est már csak akkor vegyél, ha meg akarod utálni az iPhone-t.
2017. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok.


Lemaradt: jó tanács még, hogy minimum 16, de inkább 32 gigás modellt keress, különben csak szenvedni fogsz a helyhiánnyal. Rákerestem gyorsan, az 5 25, az 5S 35 körül kezdődik, az semmiképp sem fér bele? Hosszútávra sokkal jobban megérné.

2017. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: nem, sajnos nem fér bele, mert nincs miből gyűjtenem rá:/


szoval akkor most gyűjthetek a 4s-re.:) egyébként 16 gb-osat szeretnék, ez nem is kérdés, mert a mostani telefonomon így is egy idő után elkezdett kevés lenni a ~24 gb...:D habár ezt nem is kíméltem soha.:D

2017. máj. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!