Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mire számítsak a...

Szerintetek mire számítsak a tmx mobile szervízbe küldött telefonommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

T-mobile-nál vásároltam egy iphone 7 plus-t kb fél éve volt rajt biztosítás(törésre)

a múlt héten betört a kijelzője és bejelentettem a tmx mobilnál mert a tmobilnál azt mondták oda kell.

El is vitték de ma utána olvastam a szervíznek és nagyon meglepődtem hogy mennyi rossz vélemény van róla

szerintetek van okom félni?(úgy is hogy volt rajt biztosítás és elvileg vagy cserélni kéne nekik vagy újat adni)

mi lesz ha mondjuk visszaküldenek valami használt nem új telefont(nem tartják be a szerződésben leírtakat)

mehetnék a fogyasztó védelemhez?



2017. máj. 28. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, nem tehetsz semmit.

Egyébként a helyes módszer:

Dokumentálni a készülék állapotát és törékenyként és/vagy értéknyilvánítással feladni a csomagot.

Ennek hiányában simán lehet hogy 3 darabban küldik vissza azzal hogy buktad a garit és a biztosítást.

2017. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ők küldték a postást hogy vigye el tőlem egy nagy kipárnázott dobozt küldtek abba kellett bele tenni egy fóliába és az volt a papírra írva hogy 100 ezer forint az értéke
2017. máj. 28. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:
előtte meg egy papírt kellett kitölteni és vissza küldeni hogy mi is történt a telefonnal
2017. máj. 28. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én értem, de ha nincs róla fotó vagy jegyzőkönyv hogy milyen állapotban vitték el, akkor utólag nehéz magyarázkodni, hiszen a bizonyítás a te dolgod, nekik elég egy kifogást bedobniuk.

De remélhetőleg nem lesz gond.

2017. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

lefényképeztem mielőtt elvitték

én is nagyon remélem hogy nem lesz gond, mert így feleslegesen fizetem a biztosítást mert ha valódi gond van akkor lesz.rnak csak a pénz kell nekik

2017. máj. 28. 14:34
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond nem volt szerencsére 3 nap után küldték a teljesen új telefont
2017. jún. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!