Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon rootolasan olyan...

Telefon rootolasan olyan mijtha kaloz wint tennel fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem egy telefont mobilvarazson, szep es jo meg minden csak rajta van a korán...

Elmentem pentekenbhogy szedjek le... de nem tudtak, es annyit mondtak menjek el ma es megcsinaljak.

Ismeros mondta hogy akkor most meg fogjak rootolni a telefont, nem lesz ezzel baj kesobb? Ha kijon az uj android akkor tudja magat frissiteni? Koszonom a valaszokat 24/L


2017. máj. 29. 11:09
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Gyártó és típusfüggő, valamint ha szolgáltatón át jött ki, annak a belenyúlásától is függ, hogyan, milyen módon lehet rootolni és ez beleszólhat abba is, hogy utána lesz-e automatikus frissítés.


Egyébként szerintem nem fogják rootolni, hanem felteszik rá a mostani rom gyári, de európai változatát.

Ez sem garancia az automatikus OTA frissítésekre. De hogy miért nem, ahhoz egy ilyen GYK kommentes gyorstalpaló kevés. Gondolom nem sokat mondana, ha elkezdenék bootloaderről, debrandingról stb. rizsálni.

2017. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!