Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok nekem...

Milyen telefont tudtok nekem ajánlani amin van bluetooth, elő és hátlapi kamera aminek nagyon szép a minősége és nem is olyan nagyon borzasztó az ára?

Figyelt kérdés
Esetleg kitartó az akkumulátora. :)

2017. máj. 29. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Galaxy A3, A5 2017, S6, iPhone 5S, vagy ha nálad a nem borzasztó árba belefér, akkor Galaxy S7 ... ... ... esetleg valami kínai, mondjuk Xiaomi, vagy Huawei. De a fényképminősége nem lesz olyan jó, mint a fentebb említetteknek. És a kérdésed picit átfogalmaznám, nem egyértelmű. A telefonminősége legyen nagyon szép? Ez mit takar?
2017. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kínai, de van eu raktáron pár cègnèl

Oukitel vagy Blackview

Mindkèt cèg gyárt jó kèszülèkeket. Nyilván nem a 20.000-s kategória, de fele annyiba kerül, mint bármelyik hasonló tudású.

Nekem másfèl ève egy Oukitel K4000pro van, 27.000-èrt vettem , de nekem nem volt szempont a kamera, az akksi pedig 4600-as ;) intenzív használat mellett is 2 napig bírja.

2017. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!