Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elkopott az USB-portot védő...

Elkopott az USB-portot védő kupak Sony Xperia Z1 Compact-on. Hogyan tudnám újra vízállóvá tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég kopott el az eladásra tervezett Z1 Compact telefonom, s azt szeretném, hogy a leendő tulaj víz-és porállóként kapja meg a telefont. Mit tudnék ebben az esetben tenni akkor, ha már nincs rajta garancia?

2017. jún. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor mi van, ha Maestro kártyám van? Másik webshop, ahol ilyen típusú kártyát elfogadnak?
2017. jún. 2. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez:

[link]

2017. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ezt hogy kell beszerelni? Kihúzni a régi kupakot a helyéről és az újat betenni, vagy muszáj megbontani a házat?
2017. jún. 2. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok, hogy ideges lettem az enyémtől és kiszakítottam erőből. Ezután benne maradt egy kis darabka, majd belehullott a házba. Ahogy elnéztem, ha beleraktam volna egy másikat, nem gátolta volna. Ha óvatosan veszed ki, lehet akár egészben kijön:

https://www.youtube.com/watch?v=145mpTCvIus

2017. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!