Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok véleményt/ tapaszta...

Mondanátok véleményt/ tapasztalatot ezekről a telefonokról? |Huawei P9 lite 2017 | Huawei P10 lite |Sony Xperia M5 | ZTE Nubia Z9 |

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket válasszam? Melyik jobb? Amik fontosak lennének: Kamera, pár hónap/ egy év után ne lassuljon le (vagyis ne nagyon).

Ha tudtok még valamilyen telefont ajánlani, várom! (Kb. 90.000-nél nem köktenék rá többet)



2017. jún. 4. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. Majd kigyűjtöm neked az internetről, és ha elkészültem, elküldöm egybe.
2017. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is sok mindent néztem róluk a neten, de azért egy bemutató videóban azért nem tudják jól elmondani a negatívumokat. Más, hogyha egy napig, vagy egy hétig használsz egy telefont, és más hogyha egy vagy több hónapot. Én nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit ír a neten, és inkább megkérdezem itt mert lusta vagyok, hanem tapasztalatokat kérdeztem. Hogy pl több hónap után lelassulnak-e, meg ilyesmik.
2017. jún. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!