Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatnak a börtönből telefono...

Zaklatnak a börtönből telefonon! Hogy lehet az, hogy ezt nem veszi észre ott senki?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklat az exem a börtönből! Kb. Napi 100-szor felhív, fenyeget, zaklat, ráadásul pont ezért van börtönben! Már 3szor cseréltem számot, de ez ideiglenes megoldás csak, mert hosszú távon mindig kideríti valahogy a számom, vagy hívja a munkahelyemet! Hiába tiltom le, mindig újabb és újabb számokról hívogat, már az őrületbe kerget! Folyamatosan fenyeget, ha szólni merek valakinek vagy megint feljelentem, képeket rak ki rólam az internetre vagy megint megveret! Szóltam rendőr ismerősnek, de azt mondja jelentsem fel megint, és ez újabb 3-4 éves procedúra! És az egész családja félelemben tart még az utcára se merek kimenni, mert "miattam" van börtönben a drága gyerek! Ha megint feljelentem kicsinálnak, félek tőlük! Hívogat egész nap, ha nem veszem fel, hívja a barátnőimet! A legtöbbször azért veszem fel neki, hogy legalább őket ne zaklassa. Hivogat, hogy nem mehetek sehova, nem beszélhetek senkivel, nem lehetek mással mert megöl ha kijön és rámgyújtja a házat! Folyamatosan azt akarja, hogy utaljak pénzt különböző számlaszámokra! Hogy lehet az, hogy nem csinálnak semmit azzal, aki bent mobilozik?! Már a bv. S telefonokat is kiütik és abba is tesznek kártyát! És senki nem tesz semmit!?
2017. jún. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Szóval, ha megtudja a számod, akkor vagy látnok, vagy te tudatod vele...

Ha nem akarod, hogy hívjon, akkor ne engedd neki, hogy megtudja.

A munkahelyen is megmondhatod azoknak, akik megadják neki, hogy ne tegyék, aztán második körben már nekik sem adod meg.


Nekem inkább úgy tűnik, hogy szeretnéd, hogy tudja a számod.....

2017. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Kamu...
2017. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Sétálj el abba a börtönbe, ahol fogvatartják, intézményvezető irodájában szépen várjátok meg a következő hívást, aztán a többi az ő dolguk.


Mármint ez lenne a megoldás, ha nem ordas nagy kamu lenne a kérdés.

2017. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés! Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 7. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Elmész a rendőrsègre s ugyan ezt mond el az ügyeletesnek.Amúgy meg a BV nek kell szólni erről.
2017. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!