Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Ilike márkájú telefont.

Lítiumos akkumulátor van benne és azt mondta az egyik ismerősöm hogy le kell teljesen meríteni és 10 óráíg tölteni és így tettem és már kb 2 órája van a tőltőn és semmi nem tudom bekapcsolni vissza vigyem vagy még várjak?



2017. jún. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A lítumos akumulátorokat nem kell teljesen lemeríteni(sokkal inkább arra kell figyelni, hogy NE merüljön le).De nem hiszem, hogy ez nem okozza mivel ezeket az akkumulátorokat nem lehet "túltölteni", szóval tök mindegy, hogy 10 óráig töltöd vagy csak ameddig feltöltődik.Szerintem szedd ki az akkumulátort, tedd vissza úgy, hogy bizotos érintkezzen.

Egyébként nem lehet, hogy nem jó a töltő, ezért le van merülve?Próbáld meg másik töltővel.

2017. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez milyen telefon? ILIKE?
2017. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!