Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire nagy a kockázat...

Mennyire nagy a kockázat használtan Samsung Galaxy S7 Edge venni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam TELEKOM kártyafüggően veszem, mert akkor biztos nem hamisítvány, vagy lopott.


Na de....azt hallottam, hogy ezeket azért akarják eladni, mert a tulaj nem tudja fizetni az előfizetést, és lehet hogy letiltják ezért a telefont.


A hardveraprót nézegettem, és gyanúsan túl jó állapotba vannak a KÁRTYAFÜGGŐ telefonok, az látszik rajta hogy nem hamisítvány.....de szóval gyanúsan túl jó állapotban van, meg fél éve , meg 2 hónapja lett véve, meg ilyenek.


Miért akarna valaki egy ennyire jó, remek, csúcskészüléket eladni 110000-120000 Ft környékén?? Szerintetek??



U.i: Nagyon megtetszett a telefon a hajlított kijelzője miatt, egyszerűen lenyűgöz.....de nincs rá 200000Ft-om. De Maximum 110000 FT-ot még ki tudok gazdálkodni karácsonyig, mert úgy érzem ez a telefon nagyon kell nekem.


2017. jún. 13. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Számlával papírokkal tulajdonosi igazolás (saját nevén van) stb...

Legyen papír, hogy az övé, és ki van teljesen fizetve, nem előfizetésre kihozott termék

2017. jún. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek olyan van, vagány kis telefon!! Két lehetőség van: vagy valami gáz van a telefonnal, vagy gazdag és vesz magának S8-at. Ha sok pénzem lenne, én is azt tenném :)). Viszont karácsonyig annyiért újat is fogsz tudni venni, most GSM-eknél 140.000-től kezdödik, s onnan mégis megbízhatóbb mint használtan. Addigra 100.000 környékén lesz. S Samsungban az a jó hogy ezt a szériát szoftveresen nagyon támogatja, szóval sokáig lesznek frissítések is még!
2017. jún. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!