Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S6 Edge megéri?

Galaxy S6 Edge megéri?

Figyelt kérdés

Jó az hogy hajlított a kijelző? Nincsenek vele problémák?

Árban csak kicsit drágább mint az S6, és szebb is szerintem.


2017. jún. 13. 09:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én egy elégedett S6 edge tulajdonos vagyok, és csak jót tudok mondani. Az hajlított kijelző félig-meddig praktikus, bár néha kicsit fölösleges, de baromi jól néz ki :D a telefon maga tökéletes
2017. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima S6-om volt, most S7 Edget használok. Az Edge funkciókat szinte egyáltalán nem használom, de tartalomfogyasztásnál jópofa tud lenni. Picot olyan, mintha a kijelző szélei belefolynának a környezetbe. És nagyon jól néz ki. De praktikus előnye szerintem nincs.


Az S6 egy nagyon jó telefon volt, nagyon szerettem. Csak azért cseréltem le, mert volt lehetőségem nagyon kis hozzáfizetéssel hozzájutni az S7-hez. Szóval az S6 Edget nyugodt szívvel tudom ajánlani, én személy szerint több, mint elégedett voltam vele.

2017. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze nagyon jó kis telefon.
2017. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
A hajlított kijelző nekem nem tetszik, de lehet neked pont bejönne. Nincs vele gond, jó telefon.
2017. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!