Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik szolgáltatónál...

Ti melyik szolgáltatónál vagytok? Meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Én 2000 óta Telekom (illetve régen Westel, T-Mobile). Meg vagyok elégedve a szolgáltatással, de a Vodafonnál láttam egy jobb ajánlatot és gondolkodom a váltáson.

2017. jún. 13. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Telenornál vagyok, a korlátlan netjük miatt.

Az elején volt egy - két fölösleges köröm, de amúgy nekem ez most jó.

2017. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Telenor. Igazából csak azért, mert az első telefonom, amit kaptam, kártyafüggő volt, így nem volt nagyon választásom, hogy másik szolgáltatóhoz menjek. Kártyás vagyok, olcsónak nem mondanám a perc és sms árakat, de mivel nem sokat használom, így meg vagyok elégedve. A korlátlan netes díjcsomag viszont nagyon tetszik és nem is drága.
2017. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Telekom. A szolgáltatással nincs probléma, de az ügyfélszolgálat kritikán aluli.
2017. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész családommal egyaránt a Vodafone-tól menekültünk a Telekomhoz. Megvagyunk vele elégedve, és semmi pénzért nem váltanánk vissza.
2017. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mi volt a baj a vodával?
2017. jún. 13. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

A többiekre nem emlékszem már, mitől sokalltak be, nem mai eset. Engem zaklattak folyamatosan ilyen-olyan ajánlatokkal, hogy váltsak csomagot (drágábbra természetesen), naponta 5-10-szer felhívtak. Általában bent voltam pont a suliban, és nem tudtam felvenni, rendszeresen kinyomtam őket, de nem is esett le nekik, hogy nem alkalmas. Ha véletlenül épp szünet alatt hívtak, elmondtam, hogy folyton órán vagyok, és egyébként sem érdekel továbbra sem az ajánlatuk, úgyhogy ne hívogassanak - állítólag felfogták, egy óra múlva csörgött újra a telefonom. Heteken át ez ment, aztán elegem lett, és úgyis érett már a telefoncsere, átmentem a T-hez. Nem mellesleg embertelenül drágák voltak a percdíjaim, ~50/perc, de ez már csak egy plusz ok volt. :D


A másik kellemes meglepetés az volt még tőlük, amikor a számláról derült ki, hogy ők csak úgy átrakták az egyik számunkat egy közel kétszer annyiba kerülő díjcsomaghoz, mert az addigi megszűnt - akkor bezzeg nem telefonáltak egyszer sem. Régi esetek, az enyém 4-5 éves, és ez is legalább 2 éve történt, de na, megjegyzi az ember.

2017. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Telenor (előtte Pannon). Átlagosnak mondanám, szerintem felesleges lenne bárhova váltani, nekem a telefon sokadlagos dolog, ismerősökkel facebookon beszélek legtöbbet, csak családtagjaimmal dumálok telefonon, de ők meg mindig visszahívnak, szóval hiába feltöltőkártyás vagyok, általában hamarabb jár le az érvényességi időm mindhogy letelefonáljam. :D


Mobilnetem nincs, wifit használok ha telefonon netezek, szóval az sem szempont. Telefonálni tudok normálisan, zaklatni nem szoktak, max 2-3 hetente jön egy SMS, de az belefér.


Ami nekem nem tetszett, az hogy sunyi alattomos módon mikor megvettem 2 éve az első okostelefonom (főleg egyetem miatt), akkor nem szóltak semmit arról, hogy valami mobilnet csomagot aktiváltak a telefonomra, azt csak lestem hogy feltöltjük az egyenleget, 3 napon belül megint nullán van, holott nem is telefonáltam. Ez megtörtént kétszer, utána mentem be reklamálni, hogy ez mi, azt mondja a csávó: "Ezek ennyire okos telefonok." Hja, biztos, annyira okos hogy számláz valamiért amit 1. nem kértem 2. nem használok. Mert hogy szolgáltatás nem jött érte, legalábbis netet nem tudtam elérni amikor nem wifin voltam. Szóval erről ennyit, azt latiltattam velük, azóta semmi gond nem volt. Illetve most várom hogy sikeres volt-e az adategyeztetés, amiért viszont pipa vagyok, de nem a szolgáltatóra (hiszen azt minden szolgáltatónál el kell végezni), hanem a redva kormányra meg a kémkedésükre.

2017. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!