Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite telefonon...

Huawei p9 lite telefonon hogyan tudom áthelyezni az alkalmazásokat az sd kártyára?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 16 gigás sd kártyát de sehol nem találom hol tudom áthelyezni az alkalmazásokat... :/

2017. jún. 15. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Beállítások-alkalmazások lehetőségen belül az alkalmazások beállításaiban belül nem ajánlja fel a tárhely átállítását?

2017. jún. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem p8 van:

beállítások-tárhely-tárolóhely beállításai-alapértelmezett hely.

Azt ne várd, hogy mindent a kártyára fog letölteni, vagy minden általad gondolt alkalmazást át tudsz majd tenni.

2017. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Próbaltam de nem lehet... 2. Ezt én is megcsináltam... De akkor pl a facebookot se tudom átrakni?
2017. jún. 16. 12:53
 4/7 LostSilverBook válasza:
A 47 alkalmazásom közül egyet sem enged átrakni, szóval nem az alkalmazással lesz gond. Letöltött alkalmazással és külsős progival sem! Ha valakinek sikerült, annak nagyon szívesen vennénk a hozzászólását most már többen is.
2018. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sajnos nekem is ez a problémám úgy hogy nem tudok segìteni :(

Huawei P9 lite 2017

2018. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 apocalypto00 válasza:

[link]


Sajnos a Huawei az ilyen funkciókat letiltotta, mondván belassíthatja a rendszert , így rontja a felhasználói èlmènyt.

Ne is remènjkedj benne.

Èn ugyanígy jártam, egy p10-be tettem 128GB is kártyát plusz 2Sim-et.

Feleslegesen..

2018. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tekashi válasza:

Sziasztok!

Huawei P9 Lite-om van, 2017-es modell.

Beállítások -> Memória és tárhelyen belül nekem ott van, hogy alapértelmezett hely és ki lehet választani, hogy belső vagy sd.

2018. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!