Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van, és...

Milyen telefonod van, és mióta van meg? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 930. 2,5 éve. Igen. Amire kell megfelel.
2017. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 7. 2016. dec. 16-óta, csak a jó minőségű kamerája miatt vasároltam meg, ezért elégedett is vagyok vele.
2017. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend G620S, 2015 augusztus óta. Alapjáraton nem volt vele gond, de a két év és a folyamatos használat kicsit megviselte, és mostanában egyre lassabb, egyre több hiba jelentkezik, szóval cserélni fogom.
2017. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

iPhone 7 Plus 256Gb Matt Fekete.

Megjelenés óta megvan mivel màr az első órában előrendeltem.

Meg vagyok vele elégedve minden téren,enné jobb telefon nincs még szerintem màr várom viszont a 8 at idén

2017. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy S5, használtan vettem egy éve. Egy ideig teljesen elégedett voltam vele, aztán nemrég elkezdett belassulni, úgyhogy ráraktam egy bloatware-mentesített gyári romot, most megint hasít :)
2017. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nexus 5X, pont most lesz egy éves.

Van amivel igen de van amivel nem:

Meglepő hogy csúcsmodellek mellett sem szégyenül meg sebességben,kamerában szintén nem vall szégyen.

Az üzemidő ami átlagon aluli, illetve az SD808 az egyik legrosszabb SoC.(nagy hőtermelés, negyed óráig tartó teljesítmény)

2017. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
S7 Edge. Használtan vettem pár hónapja. Nagyon nagyon elégedett vagyok vele :)
2017. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy A5 2017, kb 3-4 hónapja. Számomra tökéletes, imádom ezt a telefont.
2017. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Oneplus 3T, lassan fél éves.


Egyik oldalról elégedett vagyok, nagyon gyors, meg se röccen, egész jó gyári tok van hozzá, nagy tárhely.


Negatívumok:

- 2x elromlott a rezgőmotor, másodjára már ki sem cserélték benne garanciában, azóta is szar.

- első garanciáztatás után karcos kijelzővel kaptam vissza, azóta is karcos mert kérték hogy "bizonyítsam".


További amitől nem vagyok hasra esve:

- Kamera, nem csinál rossz képeket, de valahogy hasra sem esem tőlük, videó folyton elveszíti a fókuszt, újrafókuszál, ezzel kalap szar lesz a felvétel, még akkor is ha fix pontra fókuszálok.

- Mostanában meg-meg szakadtak hívásaim, visszhangos volt, vagy van hogy 1-1 emberrel bizonyos idő után "megváltozik" a hang, mintha víz alól hívna olyan elmosott lesz hívás közben. Nem tudom hogy ez a telefon miatt vagy hálózati hiba.

- Számomra baromi nagy. Nem rossz az 5,5 col, tartalom fogyasztásra kifejezetten kényelmes. De valahogy sokkal kézbe illőbb egy 4,7" iphone 6-7.


Igazából nem rossz telefon, használom, használom, de nem vagyok tőle egyáltalán hasra esve, de ez lehet azért van mert megszoktam a jót és hogy minden működik :D


Viszont ha most vennék, akkor vagy vennék egy iPhone-t, mert pénzem lenne rá, vagy vennék egy 50 ezres Xiaomit, mert teljesítményben az is tudja azt ami nekem kell, üzemidőben bajnok és így utólag visszagondolva feleslegesnek tartok 150+ ezret telefonra kiadni akkor már inkább elmegyek abból a pénzből 2x1 hétre nyaralni.

2017. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Meizu mx4

2.5 éve van meg, aktívan dolgozom vele, hibátlanul teszi a dolgát.

2017. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!