Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?

Mi lehet a baj a telefonommal?

Figyelt kérdés

egy ideje akarki ir sms-t, nem kapom meg, ha en irok, az elmegy, de a valasz nem erkezik meg soha, tobben is mondtak, hogy irtak nekem, de nekem nem jott semmi. azzal is van problema, hogy nem mindig tudnak felhivni engem, van, hogy be van kapcsolva a telefonom, van terero, nem beszelek senkivel, es akkor is hangpostara kapcsol be nekik, maskor viszont fel tudnak hivni, ez valtozo. atneztem, hogy esetleg elallitottam-e valamit, de nem talaltam semmit, fogalmam sincs, mi lehet a gond ://

ilyen telefonom van: [link]

otletek?



2017. jún. 17. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem valami rendszerhiba. Vidd el telefonszervízbe , ott mondd el hogy mi a probléma. Egyébként szerintem (nem akarok szidni egy gyártót sem) a telefonod nem túl megbízható márkájáról lenne szó. Most nem azt mondom hogy rossz , csak pl. Sonynál vagy Huaweinél lehet nem lépne fel a hiba. Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy , de ha tudod akkor cseréld le valami megbízhatóbb márkájúra a telefonod. Samsungnál is vannak olcsóbban is jó mobilok. Remélem segítettem :)
2017. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés, köszi, majd lehet, elviszem szervízbe, egyébként most nagyon semmire nincs pénzünk, nemhogy új, drágább telefonra.. még ezt se mondanám olcsónak, amennyiért vettük, meg kb csak fél éves. de nekem pl Samsunggal sincsenek jó tapasztalataim ://
2017. jún. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!