Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabadíthatnék fel...

Hogyan szabadíthatnék fel helyet a telefonomon? Miért írja, hogy tele van, mitől van tele?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem SD kártyát, de mivel LG telefonom van és nem lehet rajta beállítani az SD kártyát alapértelmezett helynek, ahova letöltök, ezért először le kell töltenem az alkalmazásokat a telefonra, majd átpakolni SD kártyára. Viszont hiába van minden alkalmazásom, képem, zeném SD kártyán, nincs helyem. Így az a 16 GB kihasználatlan marad. Mi foglal tárhelyet ha egyszerűen semmi nincs rajta ami nem alap dolog? Már az összes google dolgot is töröltem ami nekem fölösleges, hogy legyen helyem, de ez sem elég. A Cache is mindig törölve van. Nem tudok mit törölni, és ezért nem tudok letölteni. Bárkinek bármi ötlete van esetleg?

2017. jún. 18. 13:28
 1/1 anonim válasza:
Alapvetően az android elfoglalja kb. a belső memória felét. Tudsz még törölni simán a google kereséseidben is, az is elég sok helyet foglal (alkalmazásokon belül), aztán amit nem akarsz mindig frissíteni alkalmazást, arról leveszed az automatikus frissítést (google play-en az alkalmazásnál ki van pipálva, hogy auto frissítés, kiveszed a pipát), de sajnos néhány dolog iszonyat helyet foglal (viber, messenger, egy-két játék is). A google dolgok törlése alatt mit értesz? Mert azt alapvetően nem engedi, ahhoz rootolni kell a telefont, és utána mondjuk át tudod pakolni az sd-re, viszont ez (ha még érvényes) a garancia elvesztésével jár, ami főleg egy drágább telefonnál nagyon nem ajánlatos.
2017. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!