Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet repedve a mobilom...

Meg lehet repedve a mobilom kijelzöje?

Figyelt kérdés
A mobilomon üvegfolia van, viszont a kijelzon van kettö keresztirányu csik, most ez csak a folian lehet csak vagy a kijelző is serülhetett? Amugy hiba ilyesmi nem jelentkezik mindent lehet latni a kijelzon feher hatternel latszodik igazan csak a csik..a foliat levenni nem akarom..azert kerdeznem h esetleg vkinek volt e hasonlo tapasztalat??

2017. jún. 19. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is esett le párszor a telefonom és csak a folia bánta meg...és igen az üveg folia azért van, hogy védje a mobilod kijelzőjét... engem is zavar hogy fehér felületen látszik pár csík, le is akartam cserélni de még várok addig mert az új is elrepedhet...remélem hasznos volt :)
2017. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen koszonom, sztem is csak a folia (remelem) ha kijelzo serult volna csak jelentkezne hiba vagy lehet ki is ment volna ha bereped..na nem tudom azert kerdeztem, ha levennem biztos kiderulne de inkabb nem mert meg tenyleg betorom 😀
2017. jún. 19. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az üvegfólia írtó nagy pesszimizmust váltott ki sok emberből (ahogy látom, belőled is, kérdező), mert annyira védi a telefont, hogy nélküle már annyira nem tudják elképzelni, hogy az jár a fejükben, "jaj, hozzá se merek hozzányúlni, mert megsérülhet!"

Ha nem dobálod a telefont, nem ejted le, és nem koccintod oda erősen semmihez, akkor semmi baja nem lesz fólia nélkül se, és csak úgy tudhatod meg biztosan, hogy mi a helyzet a kijelzővel! Ha úgy abszolút nem látszanak csíkok, akkor a kijelzőnek semmi baja, csak a fóliának, azt pedig legfeljebb veszel rá újat, ennyi!

2017. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ember te felfogod h mirol beszelsz??!...milyen pesszimizmus? Az ilyen foliak pont ezert vannak nem, gondolom senki nem azert teszi ra h utana tesztelgesse mennyit bir, a masik meg ki az a hulye aki szivesen kolt a javitasara tobb tizezreket ha megserul a telefon pl mert nem volt rajta tok folia barmi ami megvedi..inkabb veszel ra tokot mint esetleg fizessel utana tizezreket legalabbis sztem, ezek a mai telefonok nem 3310es meg 2010es strapabirasuak meg az aruk se olyan szoval nem art az elovigyazatossag sztem ense szoktam dobalgatni hatha szettorom de vannak veletlenek tudod amit nem akar az ember vannak autobalesetek is mikor osszetorik a kocsi stb ugyhogy maradjunk ennyiben de koszi
2017. jún. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!