Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia 532 mobilom...

Microsoft lumia 532 mobilom gyakran kilep csak ugy a bongeszobol mikor netezek, az alkalmazasokbol es jatekokbol is ki szokott lepni csak ugy, mit lehetne csinalni vele?

Figyelt kérdés
nem is ir ki semmit csak kilep, vagy el se inditsa, sok bongeszot probaltam mar es megis, frissitve van mindig, most is a legujabb verzio van rajta, januarban lesz 2 eves, meg egy darabig hasznalni szeretnem majd akarok venni jo eros androidot de meg nem most meg meg azt se tudom pontosan milyet de a lenyeg hogy ezt most szerintetek miert csinalja??? telo sincs leterhelve alkslmazas jatekokal ugyhogy en ezt nem ertem.

2017. jún. 22. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!