Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee x5 max telefonom van....

Slamec kérdése:

Doogee x5 max telefonom van. Ha a töltőt ráteszem nem tölti, hanem meríti az akksit. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ha újraindítom a készüléket azonnal felveszi a töltést.Több töltővel is kipróbáltam és mindegyikkel ugyanazt csinálja.És ráadásul elég hamar is lemerül.Napi szinten 2x3-szor is töltöm normál használatnál(4000 mAh).

2017. jún. 22. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem X6-om van, nálam is szokta ezt csinálni, kb 5-8%-ot merül, aztán probléma nélkül feltölti 15-20%-ról 100-ra 70-80 perc alatt. (Nekem csak egy 3000mAh-os aksim van, de ígyis kibír 1 napot simán) Az elég durva hogy napi 2-3szor lemerül, szerintem rendelj bele ebay-ről egy új aksit, de előtte azért ments le róla minden személyes adatot és próbálj egy gyári visszaállítást.
2017. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!