Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 7. 0 telefonom van és...

Android 7. 0 telefonom van és ma valahogy el indítottam egy beszédfelismerőt, de hogyan? Milyen gomb vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Zene hallgatás közben véletlenül le nyomtam valamit, de nem tudom mit. Nem hinném hogy a Google jött volna be, mert egy hang elkezdett tippeket adni hogy milyen funkciók vannak meg minden (pl. hívhatok valakit akit be mondok, rá kereshetek dolgokra helyekre, stb. És ezt mind magyarul) Egy kis segítség hogy mit nyomhattam meg vagy mi indulhatott el? Köszönöm!

2017. jún. 22. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogyha végignéznéd a Settingst, rájönnél, hogy mi lehet az.
2017. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végig néztem de nem nagyon kaptam ilyesmi beállítást
2017. jún. 22. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg 2x a home gombot?
2017. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az :(
2017. jún. 23. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad hosszan lenyomni a home gombot?Kb.5 másodpercig
2017. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!