Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbánnám ha IOS-ról Androidra...

Megbánnám ha IOS-ról Androidra váltok?

Figyelt kérdés
Most egy Iphone 5S-em van, de szeretnék egy Samsung Galaxy S7 edge-t. A baj csak azzal van, hogy amikor korábban Androidos telefonom volt annyira nem voltam megelégedve vele. Értem ez alatt, hogy lassú volt, akadozott, befagyott és szimplán idegesített. Most 2 éve van Iphone készülékem és nagyon megvagyok vele elégedve. Egyszer sem volt lassú, sosem fagyott be, nagyon egyszerű a kezelése. Ez a Samsung telefon nagyon tetszik most, csak félek megbánom, hogy androidra cserélem.

2017. jún. 22. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
használatfüggő. ha az ember összevissza gányolja, akkor az s7et is meg lehet akasztani, meg instabillá tenni, de egyébként normális használat mellett szerintem pont annyira élhető, mint az iOS.
2017. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd: Androidos telefonok között is ég is föld a különbség (még egy gyártó modelljei között is).
2017. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van egy tippem hogy régen nem 150 ezer forintos androidos telefonod volt, mint az s7 edge. Ezek már nem fognak belassulni, még az lenne valami ha ennyiért még lassú lenne.
2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Az android ha nem is lassul be de valami nagy baja igy is ugyis lesz max pár hónap alatt és le kell gyárizd. És annál idegesítőbb nincs is.

Na és az ájfonban ott az imessage, icloud, facetime stb. Az android olyan lesz iphone után mint egy rossz vicc.

2017. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a PC-kre is ráfér fél-egy évente egy újratelepítés, úgy a telefonokra is a visszaállítás. Nem árt nekik és az az 5 perc bejelentkezés az elején nem vészes.
2017. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Alex Fly ***** válasza:
52%
Nem.
2017. jún. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem bánod meg. Az tesztekben nem véletlenül kapja a legtöbb pontot, többet mint az iPhone-ok.

Ha neked méretre nem túl nagy, akkor elégedett leszel vele.

2017. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Fatal_3rror_ ***** válasza:
65%

Kicsit túl van hypeolva ez az Android vs. iOS téma.


Manapság szinte ugyanolyan mind a kettő, ugyanúgy használod, ugyanúgy vannak a beállítások. Kb annyi az eltérés az iOS és Android között mint Android és Android között 2 eltérő gyártónál.

2017. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit több mint 1 évet használtam s7 edge-t.Romolgattam is meg minden és soha nem volt lassú, nem akad.Mindenben tökéletes.Most iphobne 7 plus-t használok(hadne mondja 2 hét után már garanciába kellet küldenem...).,de semmi gyorsaságbeli különbséget nem érzek és szerintem a kamera minősége ennek a rosszabb.
2017. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igazából megint belekeveredtünk ebbe az IOS vs Android témába, ami emberfüggő. Valaki az IOs-ra esküszik mert hofgy az gyorsabb és stabilabb meg biztonságos, valaki pedig az androidra, mert az könnyen kezelhető, testreszabható stb. De ez már kismillió kérdésben ki lett fejtve. Illrtve ne felejtsük le hogy egy telefonnál nem csak a rendszer számít, hanem a hardverek is, amiben pedig messze jobbak az androidos vetélytársak az azonos árkategóriában kapható iphoneokkal szemben. Szoval kedves kérdező, nem bánnád meg, az s7 nem fog befagyni vagy belassulni.
2017. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!